В Україні будуть відновлені малодіяльні станції

0

«Укрзалізниця» перегляне підхід до малодіяльних станцій та почне відновлювати їх після призначення на посаду нового керівника.

Про це під час онлайн-зустрічі з ЕВА повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій, пише agroportal.ua.

«Я вважаю, що закриття малодіяльних станцій було хибною практикою. Треба все поновлювати, адже це вантажообіг, підтримка наших виробників і завантаженість «Укрзалізниці». Більше того, коли в нас запрацює приватна тяга, то ми зможемо розвантажити «Укрзалізницю», у тому числі по малодіяльним станціям. Власне на ринку буде конкурентне середовище, і малодіяльні станції мають працювати. Саме тому я зацікавлений, щоб запрацював товарний ринок не тільки вагонних парків, але й локомотивів», — зазначив Криклій.

Також він сказав, що протягом карантинного періоду розглядається можливість здійснення перевезеннь за заявочним принципом.

«Це виключний підхід на цей період, тому що зараз потрібно всіх завантажувати роботою», — зауважив міністр.

Владислав Криклій заявив, що Желько Марчек не виправдав довіри й буде звільнений з посади в. о. голови правління «Укрзалізниці». Через введений карантин конкурс на посаду керівника «Укрзалізниці» буде припинений, оскільки не всі можуть зараз пройти співбесіду, зазначив урядовець.