В Україні буде спрощено реєстрацію пасік

0

Питання реєстрації пасік стоїть на порядку денному по бджільництву в Мінекономрозвитку. Новим наказом, що знаходиться на фінальній стадії розробки, передбачається зробити процес реєстрації пасік більш простим і зручним для бджолярів.

Про це розповів керівник експертної групи політики якості директорату сільського розвитку Мінекономрозвитку Олександр Лозовицький, пише agroportal.ua.

«Уже підготований наказ, який передбачає спрощення процедури реєстрації пасік. Ми зараз консультуємося з колегами з Міністерства цифрової інформації щодо того, як зробити процес реєстрації пасік простішим і зручнішим та зменшити безпосередню потребу контактувати пасічникам із представниками регіональних органів, які здійснюють реєстрацію пасік», — сказав експерт.

За його слів зрозуміло, що бджолярам буде запропоновано реєстрацію в електронному форматі. А для тих, хто не має такої можливості, збережуть класичний паперовий варіант.

«Мова йде про наказ, який досить довго розробляється, але зараз фактично знаходиться на фінальній стадії, і ним буде переглянуто 90% підзаконних актів по бджільництву», — зазначив Олександр Лозовицький.

Крім того, у документі переглядається вартість реєстрації пасік. Її планують прив’язати до кількості бджолосімей.