V Конференція. Ризики та протидія шахрайству 2019

0

Безпека та контроль усіх процесів виробництва є першочерговим завданням кожного агропідприємства. Крадіжки, шахрайство, помилки під час оформлення документації – чинники, від яких напряму залежить рівень витрат, рентабельність та успішність компанії.

Питання запобігання ризикам на виробництві є актуальним не один рік і навіть не одне десятиліття. Звісно, з освоєнням новітніх технологій безпека на агропідприємствах вийшла на якісніший рівень. Нині існує низка різноманітних програм для контролю та обліку ресурсів, захисту даних тощо.

Водночас не всі виробники знайомі з ресурсами, які можуть суттєво полегшити їхнє життя. До того ж, тотальне оцифровування має зворотний бік, оскільки за цих умовах з’являються додаткові можливості для пошуку та реалізації нових шахрайських схем.

На жаль, злодії та шахраї – це не єдиний головний біль аграрія. Останнім часом у топ-проблем сільського господарства ввійшло аграрне рейдерство, з яким тією чи іншою мірою довелось зустрітись чималій кількості підприємств. В Україні рейдерство стає дедалі жорстокішим і ставить під ризик функціонування не лише невеликих господарств, а й потужних холдингів.

Розуміючи пряму залежність успіху аграрного бізнесу від його безпеки, група компаній “ПроАгро Груп” 16 квітня 2019 року  вже вп’яте проведе конференцію “Ризики та протидія шахрайству”. Щорічно захід збирає фахівців із агрокомпаній, котрі мають успішні приклади запобіганню та боротьби з рейдерством, шахрайством і крадіжками, для того, щоб обговорити всі можливі ризики агровиробництва та дієві способи їх нівелювання.

Серед основних питань конференції “Ризики та протидія шахрайству 2019”:

 • діджиталізація системи безпеки в агрокомпаніях;
 • ноу-хау в боротьбі з шахрайством;
 • як правильно оцінити і мінімізувати ризики;
 • профілактика і протидія рейдерству;
 • незаконне поглинання підприємства:
  – причини та наслідки, внутрішнє та зовнішнє шахрайство на підприємстві як причина рейдерства;
  – незаконні дії правоохоронних органів у системі поглинання підприємства;
  – податкові перевірки як підстава для незаконного поглинання підприємства.
 • внутрішня безпека на підприємстві як засіб протидії рейдерських атак;
 • як правильно оформити договори з зернотрейдерами.

З питань участі заходах, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії “ПроАгро Груп”: