Уряд оновив механізм державної програми здешевлення сільгосптехніки

0

На засіданні Уряду було прийнято постанову, що вносить зміни в Порядок використання коштів за програмою часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

«Прийняті зміни сприятимуть збільшенню кількості сільгоспвиробників, які можуть скористатися підтримкою, оновити техніку та обладнання на пільгових умовах. Серед прогнозованих результатів реалізації програми підтримки – зростання кількості машинобудівних підприємств та розширення номенклатури техніки, створення понад 500 нових робочих місць та 1 800 млн грн сплачених податків», – прокоментував Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

У 2021 році на цю програму передбачено 1 млрд грн. Скориставшись нею, один сільгоспвиробник може розраховувати на фінансову підтримку до 60 млн грн.
Отримати 25% компенсації вартості за придбану с/г техніку можуть юридичні особи та фізичні особи – підприємці – сільгоспвиробники.

Нагадаємо, за період грудень 2019 року та січень-листопад 2020 року за програмою «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва» сплатили 892,6 млрд грн компенсації. Загалом, було придбано 14 946 одиниць сільгосптехніки.