Україна прямує до підписання зони вільної торгівлі з Туреччиною

0

Міністр розвитку економіки, торгівлв та сільського господарства України Тимофій Милованов зустрівся з міністром торгівлі Турецької Республіки Рухсаром Пекджаном.

Як повідомляє Милованов на своїй сторінці у Facebook, основною темою зустрічі стало збільшення товарообігу між Україною та Туреччиною завдяки отриманню доступу української сільгосппродукції на ринки Туреччини.

Очільник МЕРТ зазначає, що під час зустрічі вдалося обговорити й питання обміну митною інформацією для спрощення митного контролю та боротьби з контрабандою й питання інвестицій.

За словами Милованова, Україна прямує до підписання зони вільної торгівлі з Туреччиною. Для цього на зустрічі підпишуть меморандум між міністерствами, де вказані питання, які треба обговорити для заключення угоди про вільну торгівлю.

Міністр розповів і про проведення  Українсько-турецького бізнес-форуму за участі Президента України Володимира Зеленського та Президента Туреччини Реджепа Ердогана. Форум сприятиме посиленню економічних звязків між країнами.

Зустріч відбулась у ході візиту турецької делегації на чолі з Президентом Турецької Республіки Реджепом Таїпом Ердоганом в Україну.