Україна більше не є сировинним придатком

0

В Україні є хороша основа для розвитку: країна давно вийшла з ролі сировинного придатку, і йде активне технологічне оновлення всіх галузей виробництва.

Про це в рамках щорічної конференції FEED INDUSTRY 2019 сказав радник з торгово-економічних питань, глава торгово-економічної місії Посольства Республіки Болгарія в Україні Стефан Софроній, пише UkraineFood.org з посиланням на AgroPortal.ua.

«Україна є найбільшим торгово-економічним партнером Болгарії в Балканському регіоні. Незважаючи на те, що за останні кілька років торговий оборот між нашими країнами знизився з $3 млрд до $1 млрд, ми як і раніше вважаємо Україну перспективним ринком для болгарських компаній», ― зазначив пан Стефан.

На його думку, інвестувати в Україну вигідно, тому що вона займає гарне географічне положення ― через територію України проходять транспортні шляхи, що з’єднують Європу і Азію. Також у країні існує розвинена портова і складська інфраструктура, є відносно дешеві, але кваліфіковані трудові ресурси. Так, інвестиційний проект по будівництву заводу з виробництва обладнання для переробної галузі в Україні збирається реалізувати болгарська компанія Elica.