Угорщина хоче заборонити експорт української курятини в ЄС

0

Представники влади Угорщини запропонували обмежити імпорт м’яса птиці в країни Євросоюзу з-за меж блоку, що, відповідно, може вплинути на експорт з України та галузь українського птахівництва в цілому.

Про це пише Meat-Inform.

У першому кварталі 2020 року Україна зайняла четверте місце за обсягом експорту курятини до ЄС, тож закриття такого великого ринку суттєво вплине на галузь птахівництва країни.

Як зазначили урядовці, Україна також є важливим ринком для європейських виробників м’яса птиці. Тому в разі заборони постачання курятини до ЄС, наша держава вдасться до дзеркальних заходів щодо європейських експортерів.

“Обсяги поставок м’яса птиці з ЄС перевищують експорт аналогічних товарів з України до Євросоюзу. А у разі обмеження Європейським Союзом імпорту української птиці, українська сторона виходитиме з необхідності захисту національних інтересів та вжиття відповідних кроків, спрямованих на обмеження імпорту м’яса свійської птиці, походженням з держав-членів ЄС”, – зазначили у Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.