У Києві презентують результати річного дослідження інноваційності українського агросектору та універсальний інструмент для впровадження інновацій в агрокомпанії

0

1 березня 2019 платформа з розвитку агроінновацій Agrohub представить результат річної роботи — National Innovation Agenda Report 2018, результати національного дослідження інновацій в українському агросекторі, що було реалізовано в партнерстві з Raiffeisen Bank. Це відбудеться під час експертного лекторія, присвяченого кращим практикам впровадження аграрних інновацій Agrohub Nitro Marathon.

За 2018 рік Agrohub провів більше 150 інтерв’ю з експертами галузі та топ-менеджментом агрокомпаній із земельним банком від 5 до 500 тисяч гектарів.

 

Юлія Порошенко, засновниця проекту Agrohub, співзасновниця технологічного кластеру Radar Tech: «Це дало нам можливість сформувати універсальну управлінську парадигму української агрокомпанії, виділити ключові групи процесів на рівні кластерів, побудувати матрицю зрілості. Врешті решт, розробити універсальний інструмент для впровадження інновацій у повсякденні процеси агрокомпаній. Тепер кожен, хто матиме доступ до звіту, зможе побачити картину впровадження інновацій в країні. Цією цінністю ми і поділимося, аби ми всі могли зробити крок вперед, кожен по-своєму».

Варто зазначити, що на українському ринку, на відміну від США чи Ізраїлю, був майже відсутній сектор професійного агро консалтингу, і найкращі експерти працюють всередині великих корпорацій, де мають простір і ресурси для експериментів з новітніми технологіями.

 

«Унікальність документу в тому, що він не лише дає розуміння проблематики та потреб галузі, але і співвідносить їх із технологічними рішеннями, вже перевіреними практикою і доступними українським аграріям. В рамках дослідження було вивчено ефект від їх впровадження та сформовано так звані use cases — приклади застосування технології”, — розповідає Кирило Криволап, партнер Agrohub та Асоційований партнер міжнародної консультаційної компанії CIVITTA. Він зауважує, що інформація про успішні приклади застосування технологій від самих агрокомпаній була для дослідження найбільш цінною. «Ми проаналізували понад 50 прикладів застосування і хочемо поділитись результатами», — додає він.

На експертному лекторії Agrohub представить декілька основних напрямків інновацій, що будуть висвітлені фахівцями компаній, серед яких Agro Region, CIVITTA, CropX, Cygnet, Farmet, Frendt, IMC, Kernel, Smart Farming, Taranis, МХП та інші. Відбудуться лекції експертів міжнародної компанії McKinsey Україна, присвячені кращим інноваційним практикам в галузі управління ланцюгом поставок та закупівельної політики.

________

Agrohub – платформа з розвитку агроінновацій. Мета організації — покращити ефективність агросектору за рахунок впровадження інновацій і технологій, даючи можливість талантам реалізовувати свій потенціал.

Для цього Agrohub акумулює інформацію, будує зв’язки і стає каталізатором відносин між агрокомпаніями і розробниками технологічних рішень, експертами, науковими установами, медіа та міжнародними співтовариствами.

Agrohub навчає управлінців агрокомпаній філософії та практиці інновацій, а також популяризує культуру інновацій в агросекторі через освітні програми та медіа.