У чому перевага українських аграріїв над німецькими?

0

У точному землеробстві українські аграрії мають більше можливостей, ніж фермери в Німеччині.

Як повідомляє кореспондент AgroPortal.ua, таку думку висловив директор з розвитку бізнесу компанії Agrii Олексій Стеценко під час прес-конференції компанії Agrii Україна (ТОВ «Агроскоп Інтернешнл»).

«По-перше, українські сільгоспвиробники можуть використовувати широкозахватну техніку для обробітку ґрунту, посіву, обприскування. По-друге — розмір агропідприємств в Україні дозволяє впроваджувати інновації та отримувати від них віддачу не через 10 років, а вже через 1-2 роки», — зазначив пан Олексій.

Він сказав, що компанія Agrii рекомендує впроваджувати точне землеробство й при потребі допомагає господарствам зайти в технології, навіть не маючи потрібної для цього техніки.

«Використовуючи нашу цифрову платформу, можна розпочати користуватися вигодами точного землеробства за допомогою простих цифрових рішень.

Насамперед, в обладнанні для точного землеробства ми рекомендуємо сільгоспвиробникам розпочинати з сівалки. Господарства, які переходять на сівалки точного висіву чи з роботизованим управлінням, де можна відключати кожен сошник чи виставляти норму висіву швидше, отримують кращі результати, ніж у інших», —пояснив Стеценко.

Згідно з його підрахунків і спираючись на досвід партнерів компанії Agrii, сівалка Precision Plantin, наприклад, допомагає зекономити 5-10% на посівному матеріалі й отримати ще 5-10% прибавки до врожайності за рахунок досягнення оптимальної густоти рослин на полі.