Трактор Steiger 620 від Case IH б’є рекорди продуктивності в Лабораторії випробувань тракторів Університету Небраски в Лінкольні

0

Колісний аналог трактора Quadtrac 620 встановлює нову планку у всесвітньо відомому центрі випробувань / Б’є рекорди паливної ефективності при роботі з тяговим брусом, потужності на тяговому брусі та його максимального тягового зусилля / Результати підтверджують ефективність використання палива та рідини для очищення дизельного вихлопу

Санкт-Валентин, 11 / 04/  2017

Найбільша модель в лінійці колісних тракторів Case IH встановила нові рекорди в Лабораторії випробувань тракторів Університету Небраски в Сполучених Штатах – контрольного закладу, який займається перевіркою потужності, заявленої виробниками сільськогосподарського обладнання. 

2

Результати випробувань Steiger 620, колісного аналога Quadtrac 620, офіційно продемонстрували, що дана модель має найвищу паливну ефективність та потужність при роботі з тяговим брусом серед всіх тракторів світу. Нові планки, встановлені даною моделлю, включають рекорди з паливної ефективності, потужності на тяговому брусі та максимального тягового зусилля. В кожній категорії Steiger 620 перевищив результати всіх тракторів, які будь-коли раніше брали участь у випробуваннях даного закладу.

Окрім найвищих показників потужності – 594,08 к.с. – з усіх донині зареєстрованих у Лабораторії випробувань тракторів Університету Небраски в Лінкольні, здатність Steiger 620 ефективно передавати потужність до землі була доведена показниками максимальної паливної ефективності у 242 г/кВт*год, а також видаванням 75% максимального тягового зусилля при використанні палива на рівні 257 г/кВт*год. Така ефективність не тільки дозволяє максимально продуктивно та економно використовувати дизельне паливо і рідину для дизельного вихлопу (DEF/AdBlue), але й також безпосередньо знижує виробничі витрати, – вважає Ульріх Зоммер, менеджер з маркетингу тракторів Steiger компанії Case IH.

«Такі показники підтверджуються схожими результатами для наступної моделі у лінійці Steiger – 580, яка продемонструвала другий найвищий результат паливної економічності роботи тягового бруса, будь-коли зареєстрований цією установою, – 243 г/кВт*год, і ця цифра всього на 6,63% нижча за рекорд, встановлений у цьому класі потужності.

«Двигуни Steiger та Quadtrac, які виробляються внутрішньою дочірньою компанією Case IH, FPT, мають конструкцію, яка усуває потребу у використанні сажових фільтрів, періоді відновлення та дозволяє проводити заміну мастила не частіше ніж 600 робочих годин. Якщо говорити про виробничі витрати на рідини (дизель та DEF),  то вказані характеристики дозволяють серії Steiger потужністю 370-620 к.с. досягти на 2,2% нижчих показників в порівнянні з конкурентними моделями у цьому класі».

Лабораторія випробувань тракторів Університету Небраски в Лінкольні – це офіційно визнана установа для перевірки тракторів в США, яка займається випробуванням тракторів у відповідності до норм та процедур, передбачених Організацією економічного співробітництва та розвитку в Європі (ОЕСР). Двадцять дев’ять країн дотримуються норм випробувань тракторів від ОЕСР, а станції випробування розташовуються у 25 країнах світу. Для отримання більш детальної інформації, повних рейтингових таблиць та порівняльних результатів завітайте на сторінку http://tractortestlab.unl.edu/testreports.

 3

 

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here