Товарообіг продукцією АПК між Україною та Ізраїлем скоротився на 23%

0

У січні-липні 2020 року товарообіг сільгосппродукцією між Україною та Ізраїлем склав $223,46 млн, що на 23,2% менше в порівнянні з минулорічним показником за аналогічний період.

Про це свідчать дані Державної митної служби, пише AgroTimes.

Експорт агропродукції з України до Ізраїлю за звітний період скоротився на 23,6% – з $283,29 млн до $216,54 млн, тоді як імпорт товарів з Ізраїлю до України зменшився на 10,7% – з $7,75 млн до $6,92 млн.

У Кабміні запевняють, що Україна готова гарантувати безперебійні постачання продовольчих товарів та сировини в інші країни світу, а також розширити експорт сільськогосподарської продукції до Ізраїлю. На цьому наголосила Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Ізраїлю в Україні Джоелем Ліоном.

«Ми розуміємо, що поширення коронавірусу по всьому світу негативно впливає на світову економіку. Саме тому нам сьогодні варто шукати спільні шляхи для активізації економічного й інвестиційного співробітництва між нашими країнами. У цих умовах важливе значення має запуск Угоди про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем. Водночас, ми підтверджуємо свою готовність до подальшої співпраці в аграрному секторі з Ізраїлем та сталого експорту української сільськогосподарської продукції на ізраїльський ринок», – зазначила Ольга Стефанішина.