СТВОРЕНО ОСВІТНЮ ПЛАТФОРМУ У ГАЛУЗІ ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ АПК

0

18-го травня на базі УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого офіційно відкрили німецько-український Аграрний демонстраційний та навчальний центр (АДНЦ). Мета цього проекту, що реалізується за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства освіти і науки України та Федерального міністерства продовольства і сільського господарства Німеччини, – створення освітньої платформи для студентів та фахівців, що планують підвищувати кваліфікацію у галузі технічного забезпечення аграрного сектору, а також бази для демонстрацій нової техніки.
Завданнями АДНЦ є:
– створення консультаційного корпусу та точки для зборів сільськогосподарських підприємств;
– створення навчального центру;
– поширення ноу-хау;
– практичні випробування та демонстрація сільськогосподарської техніки;
– організація днів поля;
– посилене використання сучасних методів та технологій.

Основними структурними одиницями проекту АДНЦ є керівна група, до якої входять BMEL, GFA, IAK, AFC, DEULA-NIENBURG і науковий партнер УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого, а також цільова група професіоналів аграрної галузі, фахових викладачів та студентів.
Координатор АДНЦ –  Рене Мілке.

Проект АДНЦ, за словами його координатора, розрахований на 3 роки з опцією подовження ще на рік. «Мої сподівання, які я покладаю на цей проект, – це створення цілої мережі подібних центрів за підтримки АДНЦ на базі українських аграрних вишів, щоб поліпшити освітній рівень в аграрній галузі», – заявив пан Рене під час урочистого відкриття центру.

До АДНЦ увійшли такі компанії, як Horsch, Case IH, Lechler, FMC, Holmer, Lemken, Limagrain, Norika, Rauch, Stefes, Strube, Mais, Claas, ТД «Соєвий вік»