ШУКАЄТЕ ПОТУЖНИЙ ТРАКТОР – ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА AXION 900

0

За рівнем інновацій, якістю виготовлення, довговічніс тю комплектуючих, ергономікою, екологічністю, зруч ністю та безпекою експлуатації трактори AXION 900  виробництва компанії CLAAS відповідають вимогам діючих  світових стандартів. 

Усі трактори AXION 900 а це чотири моделі, комплектують  6-циліндровими дизельними двигунами Cursor-9 виробництва  FPT Industrial із робочим об’ємом 8,7 л та системою примусово го нагнітання повітря у циліндри. Двигуни обладнані надсучас ною 4-клапанною технологією, впорскуванням Common-Rail,  системою проміжного охолодження повітря, яке нагнітається у  циліндри, та турбонагнітачем із перепускною заслінкою. 

Однією з особливостей є «сухий» картер двигуна, що унемож ливлює його масляне «голодування» під час роботи на схилах.  Двигун розміщено нижче, а отже, трактор стає стабільнішим. Двигуна інтегровано у жорстку напівраму, яка одночасно є  картером двигуна і в яку знизу «зашито» кардан переднього  приводу. Така конструкція ідеально приймає на себе наванта ження, які передає передня навіска та рама переднього моста.  Лита напіврама додає вагу на передню вісь трактора, забезпе чуючи краще розподілення ваги. 

Номінальну потужність понад 350 к.с. мають дві моделі –  AXION 950 (410 к.с.) та AXION 940 (380 к.с.), що найбільш за требувані на українському ринку. За частоти колінвала 1200 –  1600 об./хв двигуни розвивають максимальний крутний мо мент, який дорівнює 1650 Н*м для AXION 950 та 1550 Н*м для  AXION 940

Трактори AXION 900 обладнані безступінчастою автома тичною коробкою передач CMATIC від дуже надійного німець кого виробника, яка повністю адаптована під українські важ кі реалії експлуатації, і дає змогу ефективно працювати на  швидкості від 0,05 до 50 км/год.  

Безступінчаста коробка передач CMATIC має три варіанти  керування: педаллю акселератора, багатофункціональним  джойстиком CMOTION та ручний режим. Два перші варіанти  передбачають автоматичне регулювання швидкості обертів  двигуна і передаточного відношення коробки передач – для  оптимального ККД та економії палива. У ручному режимі оберти двигуна та передаточне число коробки передач може визна чати тракторист. Джойстик CMOTION забезпечує дуже просте  й інтуїтивне керування трактором та його основними функція ми. Зазвичай в усіх роботах у полі оператору достатньо лише  встановити необхідну робочу швидкість, а трактор сам автома тично підбере найкращий режим взаємодії двигуна та трансмі сії. Слід визнати і додати, що трактори серії AXION 900 відомі  як дуже економні в усіх видах робіт від сівби до важкої оранки  та глибокого розпушування.  

У базовій комплектації AXION 900 мають гідравлічну систему  продуктивністю 220 л/хв. В стандартній комплектації чотири  пари гідравлічних виходів позаду трактора, лінії силової гідрав ліки та безнапорного зливу Power Beyond достатні для роботи із  агрегатованим обладнанням. Є можливість розширити кіль кість задніх пар до шести й встановити дві пари гідровиходів і  лінію безнапорного зливу і передній частині трактора разом із  передньою навіскою. 

Вантажопідйомність задньої триточкової навіски 4-ї катего рії тракторів AXION 950 та AXION 940 становить 11 250 кг, і  цього достатньо для роботи навіть із важким обладнанням. У  передній частині трактори можуть комплектувати варіантами  навіски на 5000 та 6000 кг. 

Задній ВВП має базову частоту обертання 1000/540 ЕСО, під  час замовлення трактора також можливо обрати 1000/1000  ЕСО та дешевший 1000. У стандартній комплектації AXION 950  і 940 вже з заводу мають комплекти передніх та колісних баластів, що оптимально підібрані спеціалістами CLAAS Україна для  важких робіт. 

Завдяки співпраці CLAAS зі світовим лідером Trimble, з 2022  року трактори AXION 900 отримали суттєві оновлення навіга ційної системи. Нові технології значно підвищують надійність  та точність навігації. З оновленим сенсорним терміналом  CEMIS 1200 аграрії зможуть керувати пристроями ISOBUS і ма тимуть додаткові функції, що допоможе уникнути перекриття  шляхом автоматичного вимикання секцій під час обприскуван ня, розкидання добрив, сівби тощо. 

Комфортна та герметична кабіна AXION 900 оснащена меха нічною підвіскою і дає змогу максимально знизити втомлюва ність оператора. Передбачена можливість регулювання меха нічної підвіски кабіни та пневматичної підвіски сидіння, висоти  й кута нахилу кермового колеса. Якість оздоблювальних мате ріалів кабіни на високому рівні преміумбрендів.  Система телеметрії CLAAS TELEMATICS, якою оснащені всі  трактори AXION 900, дає змогу онлайн з телефону або сайту  моніторити географічне положення, витрату палива та основні  робочі параметри трактора.