Розпочався півфінал MHP accelerator

0

12 березня стартував тижневий інтенсив із підготовки стартапів до участі в MHP accelerator від агрохолдингу МХП, корпоративного акселератора Radar Tech і Agrohub. 33 команди, які стали учасниками преакселерації, прослухають лекції та воркшопи з розвитку технологічного бізнесу і продовжать змагатися за вихід до фіналу.

Всього за 2 місяці було прийнято 184 заявки від підприємців із Києва, Львова, Вінниці, Дніпра, Одеси, Харкова та інших міст України. Найбільше надходило заявок із інноваційними рішеннями щодо автоматизації промислового виробництва та процесів. Минаючи півфінальний відбір, у преакселерацію пройшли 4 команди: переможці Idea Garage by MHP accelerator – проекти «Сонце в курнику» і Diseases recogniser, переможці Agritech Challenge – команда GrainTrack, а також проект Inwite-Agro, який отримав запрошення до півфіналу під час презентації акселератора в креативному просторі «Часопис».

Команди, які потрапили до преакселераційної програми, представляють software і hardware-розробки, різні пристрої та платформи, рішення для підвищення ефективності роботи агрохолдингу. Серед них SaaS-платформа для закупівель транспортних послуг, прототип медичних приладів для швидкої діагностики і контролю стану здоров’я людини, дрони для біологічного захисту рослин, рішення для автоматизації годівлі на фермі тощо.

Протягом акселерації команди зможуть отримати поради від експертів агро-, бізнес- і стартап-галузі, протестують пілотні проекти й перевірять гіпотези на базі МХП, отримають доступ до ресурсів, корпоративної експертизи і менторську підтримку від провідних фахівців холдингу. Фіналісти програми MHP accelerator також отримають змогу комерційного запуску в партнерстві з агрохолдингом МХП.

Після фінального відбору на учасників чекає 11 тижнів інтенсивної роботи над власними проектами. Програма акселератора складається з 4 навчальних модулів, кожен із яких включає в себе тиждень практичного навчання на території UNIT.city і час на тестування. У фіналі програми, під назвою DEMO DAY, резиденти акселератора представлятимуть свої успіхи й напрацювання перед експертами МХП, Radar Tech і Agrohub, ключовими гравцями галузі, інвесторами та партнерами.

Детальна інформація про проекти за посиланням radartech.com.ua/mhp

1