Ремі Дей-То призначений директором з виробництва насіння «Монсанто» в Україні

0

КИЇВ (2 березня 2018 року) – Компанія «Монсанто» призначила Ремі Дей-То директором з виробництва насіння в Україні з березня 2018 року. До цього він очолював завод «Монсанто» з виробництва комерційного насіння у м. Треб (Франція).

2

На новій посаді Ремі відповідатиме за всі етапи виробництва насіння кукурудзи DEKALB в Україні. Особливу увагу він приділятиме забезпеченню умов для успішного початку роботи нового насіннєвого заводу «Монсанто» у Житомирській області.

Ремі Дей-То отримав вищу агротехнічну освіту та приєднався до компанії «Монсанто» у 2011 році. Він має значний досвід роботи у виробництві насіння. На попередній посаді керівника насіннєвого заводу в м. Треб Ремі відігравав визначальну роль у побудові нової команди для вчасного початку роботи нових виробничих потужностей, а також у поліпшенні виробничих показників швидкими темпами, одночасно забезпечуючи дотримання високих стандартів безпеки та якості.

 

Про компанію «Монсанто»

1

«Монсанто» є однією з провідних компаній світу, діяльність якої зосереджена на сталому розвитку сільського господарства. Ми розробляємо та постачаємо інноваційні сільськогосподарські продукти та інтегровані рішення для підтримки діяльності агровиробників, які займаються вирощуванням сільськогосподарських культур, що в подальшому використовуються для виробництва продуктів харчування, палива та одягу.

«Монсанто» є міжнародною компанією, що входить до рейтингу Fortune 500. Штаб-квартира компанії знаходиться в Сент-Луїсі (Міссурі, США). У підрозділах «Монсанто» у 69 країнах світу працюють понад 20 тис. співробітників.

«Монсанто» пропонує сільгоспвиробникам високоякісне насіння товарних культур та овочів, засоби захисту рослин та інтегровані агрономічні рішення. Щороку компанія інвестує понад 1,5 млрд доларів у наукові розробки, спрямовані на підвищення продуктивності аграрного сектору.

У 1991 році «Монсанто» стала першою іноземною компанією, яка підписала контракт на постачання засобів захисту рослин в Україну. У 1992 році було відкрито київський офіс.

«Монсанто» виробляє в Україні та імпортує до України якісне та високопродуктивне насіння кукурудзи, ріпаку та овочів лише традиційної селекції. Насіння кукурудзи та ріпаку «Монсанто» представлене в Україні брендом DEKALB, насіння овочів – брендами «Семініс» та «Де Ройтер», засоби захисту рослин – брендами «Раундап», «Харнес» та «Гвардіан Тетра».

З додатковими запитаннями просимо звертатися за тел. (+38 044) 490-75-75 або за адресою info.ukraine@monsanto.com