РЕЙДЕРСТВО

0

Для протидії рейдерству в головному меню мобільного додатку AgroUA створена кнопка швидкого реагування під назвою «РЕЙДЕРСТВО». Потрібно просто заповнити і надіслати форму.

3

Запит буде оперативно опрацьований з наступними діями: 1. Буде розіслане Push-повідомлення всім користувачам мобільного додатку AgroUA. Воно швидко відобразиться на екранах користувачів. Ті з них, у кого є можливість, зможуть оперативно відреагувати: виїхати на місце подій, зв’язатися по телефону чи електронною поштою, мобілізувати інших людей/компанії на протидію рейдерству. 2. Інформація про рейдерство буде розміщена на ресурсах додатку AgroUA в Facebook та LinkedIn.

2

Послуга БЕЗКОШТОВНА.

 

Сподіваємось, що такий маленький внесок в боротьбу з рейдерством буде дієвим і корисним інструментом протидії рейдерству. Бажаємо фермерам не мати приводу для користування цією кнопкою!

Нагадуємо: додаток AgroUA працює на платформах iOS та Android. Також можна користуватися в Інтернеті: http://editor.appformer.com/agroua Інтернет-версія не підтримує сервіс Push-повідомлень.

1