«Реальна ферма» – другий сезон на телеканалі «Перший Діловий»

0

«Перший Діловий» запустив другий сезон шоу «Реальна ферма». 

Минулого року ведуча телеканалу – білявка Анна Кошман – побилася об заклад з досвідченим фермером. Упродовж усього сезону вона намагалася довести, що здатна перейняти усі хитрощі професії та перетворитися з містянки на справжню фермерку. Для цього Аня виконувала всі справи по господарству: готувала обід для працівників підприємства, вправно керувала комбайном, збирала урожай і, врешті-решт – витримала усі випробування. Від фермера-куратора Миколи Нечая у якості переможного призу отримала один гектар землі, аби спробувати розпочати власне господарство.

Та цього нашій героїні виявилося замало, і вона вирушила на пошуки більшої ділянки. 

У другому сезоні шоу «Реальна Ферма» телеканал «Перший Діловий» покаже, як Аня вже самостійно, без порад та пильного нагляду фермера сіятиме, оброблятиме, вирощуватиме та збиратиме свій власний врожай. Як вдасться це білявці? Та чи по силах тендітній, але сильній і впевненій у собі дівчині нові виклики?

Спочатку шоу планувалося, як кажуть автори проекту, пізнавально-розважальним. Своєю цільовою аудиторією вважали представників агробізнесу: власників і працівників сільгосппідприємств і тих, хто пов’язаний з цією сферою. Утім, перший сезон показав, що реальна аудиторія проекту – набагато ширша. Динамічні зйомки та вдала режисура, тонкий гумор і цінні професійні поради відразу вивели шоу у лідери серед програм телеканалу за кількістю переглядів і відгуків серед глядачів.