Припинення торговельної війни між США та Китаєм

0

15 січня президент США Дональд Трамп 15 січня підписав “першу фазу” торговельної угоди з Китаєм, завершивши перший розділ затяжної та економічно згубної боротьби з другою за величиною економікою світу.

Про це повідомляє UkraineFood.org з посиланням на “Європейську правду”.

Пакт покликаний відкрити китайські ринки для більшої кількості американських компаній, збільшити експорт сільськогосподарських та енергетичних ресурсів та забезпечити кращий захист американських технологій та комерційних таємниць. Китай зобов’язався до 2021 року придбати додаткові американські товари та послуги на суму 200 мільярдів доларів і знизити частину мит, накладених ним на американські товари.

Проте угода зберігає головну частину мит, які Трамп наклав на китайські товари на суму 360 мільярдів доларів, і зберігає загрозу додаткового покарання в разі недотримання умов Пекіном.

“Сьогодні ми робимо важливий крок, який ніколи раніше не робився з Китаєм у напрямку майбутнього справедливої ​​та взаємної торгівлі з Китаєм”, – проголосив Трамп на церемонії в Білому домі. – “Разом ми виправляємо шкоду минулого”.