Програми підтримки промисловості та експортерів від Уряду

0

Уряд запроваджує низку програм для підтримки мікро-, малого, середнього бізнеcу, а також великої промисловості і експортно орієнтованих галузей.

Про це розповів Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, пише Укрінформ.

“Зараз ми допомагаємо мікро-, малому і середньому бізнесу, по яким криза вдарила найбільше. У цьому напрямку уже працюють програми дешевого кредитування. Ми хочемо, щоб усі підприємці мали доступ до дешевого кредитного ресурсу фактично під 0%. Другий напрямок – часткова виплата заробітних плат на тих підприємствах, де у працівників був зменшений робочий час”, – сказав Шмигаль.

На підтримку робітників було виділено майже 5 млрд грн. За словами прем’єра, впроваджуючи цю програму Україна перейняла досвід західних країн.

“За один тиждень подалися майже 7 тис. осіб, ми будемо робити відшкодування. Програма працює. Рефінансувати кредити під 0% з відтермінуванням сплати тіла кредиту в цьому році абсолютно можливо, програма працює. Додаткова програма “Нові гроші” також буде працювати у найближчі дні”, – зазначив урядовець.

Крім цього, він відзначив, що будуть програми з підтримки промисловості та експортно орієнтованих галузей.

“Тут так само буде питання кредитування та питання локалізації, підтримка українського виробника. Підтримка українських виробників – це пріоритет, який буде закладено в основу економічної стратегії у найближчі роки. У нас є кілька пілотних проєктів, що стануть першим етапом у створенні спеціальних зон, що допоможе нам залучити іноземні інвестиції та сприяти створенню нових потужностей в Україні”, – додав Денис Шмигаль.