PÖTTINGER виводить на ринок просапну техніку

0

Компанія Pöttinger розширює свій асортимент продукції в рослинництві: з 1 серпня 2021 року на полях буде працювати просапна техніка.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Пояснюють, що таким чином усувається одна з останніх прогалин у широкому діапазоні техніки для рослинництва. Завдяки CFS Cross Farm Solution, також австрійського виробника сільськогосподарської техніки, Pöttinger знайшов правильного партнера для цього напрямку. Подробиці про перспективні машини будуть представлені навесні 2021 року.

«Розширюючи наш асортимент машин в рослинництві, нам, звичайно, важливо досягнути у цьому сегменті високих вимог, що стосується простоти експлуатації, високої продуктивності, експлуатаційної надійності та довговічності. За допомогою продуктів від CFS ми створюємо саме це важливе розширення нашого асортименту техніки» – прокоментував  керівник відділу управління продукцією Штефан Акерманн.

При цьому, у компанії зазначають, що до офіційного виведення на ринок просапної техніки необхідно ще провести багато підготовчих заходів, таких як інтеграція систем і
процесів, навчання працівників тощо.

«Ми впевнені, що зробили важливий крок у майбутнє, перейнявши техніку та працівників CFS. Завдяки цьому новому сегменту техніки ми заповнюємо прогалину, яку раніше мали в галузі рослинництва. Завдяки нашому партнеру, наша компетентність у цьому сегменті є величезною, і наш подальший шлях до успіху для найкращого ґрунту забезпечений» – переконаний представник правління компанії Грегор Дітахмайер.