Поїздка партнерів компанії АМАКО на тракторний завод Massey Ferguson у Франції

0

На минулому тижні наші партнери відвідали тракторний завод Massey Ferguson в м. Бове, Франція. Такі поїздки ми разом із корпорацією AGCO організовуємо регулярно, адже хочемо, щоб наші українські аграрії дізналися більше про те, як саме виготовляється сучасна, продуктивна сільськогосподарська техніка та відкрили для себе нові горизонти і можливості в сфері технічного забезпечення сільгосппідприємств.

 

 

Тракторний завод Massey Ferguson у Франції – це центр інженерної та виробничої досконалості, адже з часів його відкриття тут було виготовлено понад 900 000 тракторів, які щорічно поповнюють запаси техніки в більш ніж 140 країнах світу. На заводі в м. Бове корпорація AGCO виробляє трактори Massey Ferguson з двигунами потужністю 75-400 к.с. З конвеєра заводу щорічно сходять близько 14 500 одиниць техніки, 85% якої експортується в інші країни.

В 2016 році даний завод був ще й титулований як «Завод року». Під час даного конкурсу бралися до уваги результати оцінювання підприємств за критеріями ефективності реалізації трансформаційних ініціатив, показників рівня продуктивності, якості, конкурентоспроможності та частки ринку.

Протягом візиту делегація з України на чолі з комерційним директором АМАКО Олегом Гуком та представниками від корпорації AGCO дізналися не лише про принципи роботи заводу, але і безпосередньо про конвеєрну збиральну лінію. Звичайно, окрім екскурсії по заводу всі мали час ознайомитися із визначними місцями Франції.

Поїздка, як завжди, видалася пізнавальною, а наші партнери отримали масу позитивних вражень.