Підсумки весняної посівної у «Контінентал Фармерз Груп»

0

«Контінентал Фармерз Груп» завершив весняну посівну кампанію.

Про це повідомляє прес-служба агрохолдингу.

Усього в компанії під урожай 2020 року засіяно 89,5 тис. га ярих культу, найбільшу частку з яких займають соняшник (32,3 тис. га) та соя (32,1 тис. га). Під кукурудзу цьогоріч відвели 21,7 тис. га площі, картоплю посадили на 1,7 тис. га,  а 1,6 тис. га засіяли ярою пшеницею.

Попри карантинні обмеження, цьогорічну весняну посівну у «Контінентал» вважають найуспішною за останні роки: її вдалося провести чітко в заплановані терміни. Цього вдалося досягти завдяки ефективній підготовці до сезону – Компанія вчасно та в повному обсязі закупила всі необхідні запчастини, насіння, мінеральні добрива, а також поповнила свій парк новою самохідною та причіпною сільгосптехнікою.

«Нам вдалося провести посів ярих культур у доволі стислі терміни, як і було заплановано. Така оперативність виправдала себе, адже дозволила максимально ефективно використати наявну вологу в ґрунті, кількість якої навесні, на жаль, з кожним сезоном зменшується, – підбив підсумки директор з виробництва “Контінентал Фармерз Груп” Віталій Ставнічук. – У цьому сезоні також хочу відмітити злагодженість роботи усієї нашої команди та її готовність долати нові виклики. Цього року всім аграріям вперше довелось працювати в особливих карантинних умовах – але ми впорались і продовжуємо виконувати свої виробничі плани».