Підсумки роботи аграрного комітету в минулому році

0

Під час засідання 15 січня 2020 року Комітет з питань аграрної та земельної політики Верховної Ради України на засідання підвів підсумки минулорічної роботи та склав плани на цей рік.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив перший заступник голови комітету Олег Мейдич, передає agroportal.ua.

«Ми затвердили Звіт про роботу нашого комітету за період роботи другої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання, План роботи комітету на третю сесію (лютий 2020 — липень 2020), пропозиції до проекту Плану законопроектної роботи ВРУ на 2020 рік та пропозиції до проекту Порядку денного третьої сесії ВРУ», — написав пан Олег.

Він додав, що протягом другої сесії ВРУ 9-го скликання до комітету надійшов 31 законопроект, з опрацювання яких комітет визначений головним, і 62 законопроекти, в яких головними є інші комітети.

«За поданням комітету Верховною Радою України прийнято 2 закони України: Закон України «Про внесення зміни до статті 4 Закону України «Про використання земель оборони» щодо підвищення ефективності використання виділених земельних ділянок» (№ 296-IX від 14.11.2019)…та Закон України «Про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких інших законодавчих актів щодо протидії #рейдерству» (№ 340-IX від 05.12.2019», — зазначив Мейдич.

Згідно з його словами, за поданням комітету парламент прийняв у першому читанні 5 законопроектів.

«За звітний період відбулось 22 засідання комітету, на яких розглянуто 70 питань, в тому числі 21 законопроект, з підготовки і попереднього розгляду яких комітет визначений головним.

За період роботи другої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання (вересень 2019 — січень 2020 року) у комітеті опрацьовано 1520 звернень від народних депутатів України, органів державної влади, громадських організацій та громадян», — підсумував депутат.