Перший Український Силос-Саміт «Силос.UA 2019»

0

Організатори:CLAAS, ADDCON, TEKRO, AGROCONSULTING, KWS, A-TOM

7 лютого в «Корференц-Хол» м. Ірпінь пройшов Перший Український Силос-Саміт «Силос.UA 2019».

Потреба проведення цього заходу спричинена тим, що наявний об’єм інформації не дає змогу  повною мірою отримати силос та сінаж високої якості в більшості господарств. Саме тому організатори заявили про його орієнтацію не на теоретичні, а на практичні знання та їхню достовірність.

Як сказав під час вступного слова ініціатор проведення Саміту керівник проекту в ТОВ «ТЕКРО» Валерій Алексєєв: «В Україні є багато хороших технологій, які не працюють. І часто проблема саме не в технологіях, просто ми не звертаємо увагу на якісь дрібниці. Ми потребуємо достовірних даних, які підтверджені реальними результатами. Людей, які досягають кращих результатів, ми залучатимемо ділитися практичним досвідом і запрошуватимемо як спікерів  для дискусій під час круглих столів».

Судячи з відгуків учасників, організаторам вдалося досягти своїх цілей і Саміт «СИЛОС.UA 2019» дійсно мав практичну цінність. Спікерами виступили:

  • Отченашко Володимир Віталійович,  д-р с.-г. наук, професор кафедри годівлі тварин та технологій кормів ім. П.Д. Пшеничного, НУБіП
  • Д-р Андреас Міллімонка, доцент Університету Гумбольдта (Берлін), технічний директор ADDCON.
  • Наталя Сергєєва, продукт-менеджер “CLAAS UKRAINE LLC”
  • Андрій Білоус, фахівець з годівлі Департаменту зернових культур ТОВ «КВС-УКРАЇНА»
  • Сергій Красновський,начальник відділу розвитку продуктів та агросервісу Департаменту кукурудзи та соняшнику, ТОВ «КВС-УКРАЇНА».
  • Валерій Алєксєєв, керівник проекту ТОВ «ТЕКРО», технічний консультант ADDCON.

 

Спікери ділилися успішним досвідом і розповідали про помилки, які трапляються найчастіше. У кулуарах велися активні дебати та обговорення. Учасникам дуже сподобався майстер клас з органолептичної оцінки від Андреаса Міллімонки. Пан Андреас зробив оцінку зразків корму від усіх учасників і надавав свої рекомендації. За результати оцінки під час майстер-класу організатори нагородили учасників за кращі зразки силосу та сінажу.

Кращим злаковим сінажем визнано –  ФГ Маїс. Нагороду за кращий люцерновий сінаж отримала компанія ТОВ «Дзензелівське». ТОВ «Нива 2008» нагородили за кращий кукурудзяний силос.

 

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here