Перший День Поля «AGRO CHALLENGE» пройшов у Київській області 22-23 травня

0

У селі Дослідницьке на Білоцерківщині відбувся масштабний захід для підтримки аграріїв – День Поля «AGRO CHALLENGE». Подія була організована давно відомою командою – AGRO TEAM, за підтримки Київської обласної військової адміністрації, Міністерства аграрної політики та продовольства України та УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого .

Захід урочисто відкрив перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Микола Бойко, який підкреслив важливість Київщини як аграрного регіону.

«Досить символічно, що перший День Поля у 2024 році проходить саме в Київській області. За ці роки ми стали ще сильніші, ще витриваліші. Ми працюємо пліч-о-пліч задля досягнення спільної мети — добробуту наших людей та України», — зазначив він.

Микола Бойко також додав: 

«В питаннях продовольчої безпеки та здатності працювати за будь-яких умов Київщина демонструє стійкість та витривалість. Попри надскладні умови — аграрні підприємства Київщини продовжують розвиватися та показують стабільну роботу. Але ми, своєю чергою, всіляко сприяємо розвитку та підтримці аграрного сектору, забезпечуємо всі необхідні умови для його сталого функціонування».

Подія зібрала понад 2000 аграріїв та представників аграрного бізнесу, демонструючи величезний інтерес до розвитку сільськогосподарського сектору навіть у складних умовах. Понад 100 компаній з різних сфер аграрного виробництва представили свою продукцію та послуги, включаючи найсучаснішу ґрунтообробну та посівну техніку, високоефективні комбайни, інноваційні рішення для агробудівництва та зберігання зерна, новітні засоби захисту рослин і добрива, а також фінансові послуги, що підтримують агробізнес.

 Однією з головних подій стало демонстраційне шоу, де  30 одиниць сільськогосподарської техніки, від плугів до обприскувачів, показали свої можливості в дії. Це стало важливим аспектом заходу, дозволяючи учасникам побачити техніку в роботі та оцінити її ефективність.

Організатори заходу, давно відома команда – AGRO TEAM, висловили подяку Збройним Силам України та всім нашим захисникам за можливість проведення такого заходу. В рамках події була проведена благодійна лотерея, кошти з якої підуть на потреби 72-ї механізованої бригади.

Організатори також зазначили: 

«Ми пишаємося тим, що живемо в аграрній країні і маємо можливість організовувати подібні заходи. Це дає нам змогу створювати ефективні платформи для комунікації між агрокомпаніями та аграріями. Нам надзвичайно важливо працювати і бачити, як агросектор України не лише розвивається, але й успішно долає всі виклики. В умовах війни це особливо важко, проте наш агропромисловий комплекс демонструє вражаючу стійкість і незламність.».

AGRO TEAM вже запланувала наступні захоплюючі події на вересень, які обіцяють стати ключовими подіями осені:

  • День Поля “АГРО ВІННИЦЯ”: Захід, який з нетерпінням очікують аграрії та компанії, відбудеться 4-5 вересня. Це подія, яка вже стала традицією і на яку завжди чекають з великим інтересом.

  • Новий захід – День Поля “АГРО ТЕРНОПІЛЬ”: Відбудеться 25-26 вересня і обіцяє стати новим майданчиком для інновацій та обміну досвідом серед представників аграрної галузі.

Ці заходи створять унікальні можливості для спілкування, обміну знаннями та презентації новітніх досягнень у сільському господарстві, сприяючи подальшому розвитку аграрного сектора України.

   

Дізнатися про деталі  можна за посиланням: https://agrochallenge.kyiv.ua

Instagram: https://www.instagram.com/agroteam.expo/
Facebook: https://www.facebook.com/agroexpo.in.ua/
Tiktok: https://www.tiktok.com/@agroteam.expo

Тел.: +38 073 000 4 999