Переможця першого українського акселератора аграрних інновацій MHP accelerator назвуть 21 червня

0

21 червня 2018 на DEMO DAY програми розвитку агростартапів MHP accelerator, що організована Radar Tech, Agrohub і МХП, буде оголошений переможець. У фіналі проекту, що тривав 8 місяців, стане також відомо, які команди зможуть почати комерційне партнерство з МХП.

Підсумки роботи зі стартапами підведуть:

Ксенія Прожогіна — директор департаменту управління персоналом та комунікацій агрохолдингу МХП;

Юлія Порошенко — засновник Agrohub, співзасновник Radar Tech;

Олена Калібаба — член правління Radar Tech, CEO Креативного простору «Часопис».

Модератором виступить Максим Бахматов — голова правління Radar Tech, керуючий партнер UNIT.City.

Ксенія Прожогіна: «Реалізація та результати проекту MHP accelerator перевершили всі наші очікування: більше 8 місяців злагодженої і дуже активної роботи команд – ініціаторів проекту, 184 заявки в програму від стартапів з усієї України, непростий вибір журі, години навчання і розвитку, спільне пілотування рішень команд, що увійшли до акселераційної програми, з менторами МХП. У фіналі — wow-результати, про які ми хочемо розповісти, якими по-справжньому пишаємося. І кожен учасник цього масштабного проекту зробив свій внесок у цей wow-ефект».

Гості DEMO DAY зможуть побачити у спеціальній демонстраційній зоні рішення, що пройшли акселерацію. На участь в акселератор надійшло 184 заявки, з них 33 команди пройшли в півфінальний етап — преакселерацію і 13 — в акселераційну програму.

Юлія Порошенко: «Для мене особливо важливим було те, що ми отримали так багато заявок. Це означає, що в країні розвивається система стартапів, і вони хочуть працювати з українським бізнесом. Було чудово спостерігати синергію і динаміку роботи корпорації і стартапів. Вони доповнювали один одного знаннями, досвід експертів поєднувався з ентузіазмом і ідеями інноваторів».

Під час акселераційної програми учасники посилили свої знання з ведення бізнесу, отримали експертні поради від менторів, випробували свої рішення на практиці і навчилися адаптувати свої рішення під потреби бізнесу.

У всіх фіналістів була можливість запустити пілотний проект свого рішення на базі МХП та отримати зворотній зв’язок від менторів агрохолдингу. Деякі з них матимуть можливість комерційного запуску з МХП, а переможцю акселератора на додаток вручать 300 тисяч гривень на подальший розвиток.

DEMO DAY MHP accelerator розпочнеться о 17:00 на території UNIT.City (вул. Дорогожицька, 3, Київ).

Реєстрація за посиланням — https://goo.gl/nCCiPk.

Підтвердження реєстрації обов’язкове, кількість місць обмежена.