Один день з життя …

0

ПСП «Пісківське» займається рослинництвом та тваринництвом і має власну сироварню. Підприємство знаходиться в с. Піски Чернігівської області на Півночі України. Висока якість корму, бездоганний сервіс та надійні партнери знаходяться завжди на першому місці. Протягом багатьох років підприємство покладається на надійну техніку компанії PÖTTINGER.

Один день з життя …

Неподалік від міста Бахмач, в мальовничому селі Піски, що на Чернігівщині знаходиться ПСП “Пісківське”. Підприємство було засновано в березні 2000 року шляхом реорганізації радянського колхозу. Розвиток території та любов до Батьківщини тут мають велике значення. Підприємство підтримує різноманітні соціальні та навчальні проекти на території, де знаходиться підприємство. Директор підприємства дуже активно розширює можливості щодо навчання молоді та дітей села , в селі започаткована ціла низка гуртків, що прививають любов до української культури та традицій. Таким чином підприємство робить все для того, аби молодь залишалася в селі.

Один день з життя …

ПСП „Пісківське» господарює на 3.000 га сільськогосподарської площі. З 3.200 загального поголів’я ВРХ в господарстві налічується 1.100 дійних корів, що вироблять щоденно 30 тонн молока. Понад 2 роки підприємство розпочало переробку молока у власній сироварні: на сьогодні переробляється лише 1 тонна молока. Але в майбутньому є плани розширити переробку, щоб можна було переробляти все вироблене молоко на підприємстві.

Один день з життя …

Один день з життя …

Нещодавно підприємство почало займатися переробкою власної яловичини. Високоякісні, частково ручної роботи сосиски продають разом з власноруч виробленим хлібом та іншими випічками в селі та районі, де знаходиться підприємство.

 

Поряд з якістю у цьому великому підприємстві потужність машин також є дуже важливою темою. На ПСП “Пісківське” вже мають надої більше 10 000 кг молока на корову на рік. Це означає, що для такого виробництва необхідний високоякісний і високоенергетичний грубий корм, тому необхідно використовувати ідеально відповідну техніку для кормозаготівлі. „Якісна техніка – це гарант успіху в якості кормів. Для виробництва високоякісного молока наші 1100 корів потребують найкращого грубого корму. Компанія PÖTTINGER – це наш надійний партнер.“, розповідає про переваги кормозаготівельної техніки Валерій Петрович Колоша, директор ПСП. За словами власника компанії, раніше для заготівлі кормів потребувалося багато часу та людей. Сьогодні завдяки техніці робота виконується за один день. Ідеальний ланцюг для збирання чистих та високоенергетичних кормів в цьому підприємстві складається з 12 машин, що працюють на підприємстві, а саме з косарок NOVACAT, ворушилок HIT, валкувачів TOP та прес-підбирачів JUMBO. “Ми все ще маємо великий потенціал у рослинництві, оскільки технології, як правило, розвиваються”, – вважає головний агроном Вадим Байло. Він також переконаний у надійності техніки PÖTTINGER.

 

Відео можна переглянути за посиланням:  www.poettinger.at/a-day-in-the-life-of

 

ПСП «Пісківське»

в с. Піски, Чернігівської обл., Україна

Валерій Петрович Колоша, директор

Наталія Борисівна Пилипенко, заступник директора по тваринництву

Вадим Михайлович Байло, головний агроном

3.000 га

3.200 ВРХ (з них 1.100 дійних корів)

30 т молока/день

Власна сироварня

Засновано 2000 року