Нова стратегія AGCO: ексклюзивна дистрибуція MF та Fendt&Valtra

0

Про це говорили на прес-конференції AGCO 3 липня в Києві. «Корпорація AGCO завершила реорганізацію дистрибуторської мережі в Україні, щоб адаптувати її до нашої загальноєвропейської стратегії», – повідомив Роб Сміт, старший віце-президент AGCO, керуючий регіоном EAME. Ми використовуємо два ексклюзивні та повнофункціональні канали дистрибуції – один для техніки під маркою Massey Ferguson, інший – для Fendt та Valtra».

Крістоф Гроблінгхоф, віце-президент з розвитку дистрибуції EAME, корпорації AGCO, відзначив, що подібна стратегія дистрибуції вже успішно імплементована у Польщі з 2015 року. Це позитивно позначилося на продажах, частка ринку брендів корпорації зросла на 10%. У Великій Британії завдяки новаціям частка ринку зросла з 24 до 30% у минулому році.

2017 став рекордним з продажів імпортних тракторів в Україні – 3 500 одиниць, з них 300 тракторів виробництва AGCO. Нова система дистрибуції має забезпечити продажі тягачів трьох брендів на рівні 500 одиниць наступного року. Причому фахівці відзначають тенденцію до зростання попиту на машини потужністю 100-150 к.с. (на 12% за перше півріччя цього року).

Роман Шаповал, глава представництва AGCO в Україні, прокоментував зміну стратегії дистрибуції: «З початку року ми працюємо над впровадженням послідовної європейської структури дистрибуції в Україні. Наші партнери – компанії «АСТРА», «Агроструктура», «Цеппелін Україна» та «ТК Агроспейс» реалізують техніку Fendt та Valtra, ще чотири дистрибутори, компанії «АМАКО», «Бізон Тех», «МІНЕТЕХ» і «ВФК» продають та обслуговують техніку «Massey Ferguson». Таким чином техніку позіціонують відповідно до технічних вимог та фінансових можливостей клієнтів. До того ж дистрибутори мають фінансові програми підтримки продажів з OTP Bank, KredoBank та RaiffeisenBank Aval.

AGCO веде бізнес в Україні вже понад 20 років з брендами Massey Ferguson, Fendt, Valtra, GSI та Cimbria. Протягом цього часу корпорація представила  на ринку України цілу низку іноваційних продуктів, які отримали не одну нагороду на світових аграрних виставках. Серед останніх – Fendt 1000 Vario, розумне рішення у сегменті до 500 к.с., Valtra T-серія в сегменті тракторів п отужністю від 150 до 250 к.с., а також Massey Ferguson MF 6713 – новий трактор, зроблений на нещодавно представленій глобальній серійній платформі в сегменті 100-150 к.с. Окремо слід відзначити нове покоління комбайнів Ideal, яке буде презентоване в країні восени.  Удвічі швидший за конкурентів, Ideal залишає стерню кращої якості, гарантує менше втрат та пошкодження зерна. Технологія обробки даних для реалізації систем точного землеробства Fuse забезпечує роботу змішаного парку техніки, тобто надає доступ до даних, дозволяє їх аналізувати та оптимізувати роботу на різних етапах. Перелік новинок вражає, але за їх розробкою стоїть величезний колектив інженерів і витрати на дослідження та розвиток чималенькі – до 4% доходу від продажів (323 млн дол. у 2017 році).

Цього року AGCO має намір презентувати ще більше нових продуктів. Серед нихтрактор Fendt 1100MT у сегменті понад 500 кінських сил і Valtra A-серії в сегменті до 150 к.с. Також очікуємо на кроптур Precision Planting.