Нова мульчувальна косарка Perfect TriGant для Big M 450

0

Для високопродуктивної косарки-плющилки Big M 450 Krone відтепер пропонує також альтернативне обладнання з роторними мульчувальними механізмами. Спільно із голландськими фахівцями з компанії Van Wamel B.V. був розроблений мульчувальний вузол Perfect TriGant. Три мульчувальні секції TriGant точно адаптовані під Big M 450, до того ж їх можна швидко й легко навішувати на високопродуктивні косарки-плющилки. Таким чином, фронтальний мульчувальний агрегат встановлюють за допомогою пристрою для швидкого зчеплення; бічні мульчувальні пристрої кріплять шляхом навішування по центру ваги, що забезпечує їхнє чітке й чисте ведення.

З таким оснащенням Big M 450 забезпечує ширину захвату 9,20 м (фронтальний мульчувальний агрегат – 3,13 м, бічні мульчувальні пристрої – кожен 3,20 м), тобто це абсолютно нові стандарти в сегменті мульчувальної техніки.

Завдяки позиціонуванню мульчувальних секцій із фронтальним і міжосьовим навішуванням, перекриття фронтального і бічних мульчувальних агрегатів залишається незмінним навіть на поворотах. Це забезпечує роботу машини без смуг навіть за найменших радіусів повороту. Крім того, висока маневреність Big M 450 дає змогу навіть на поворотній смузі виконувати пряме проходження зустрічної загінки.

Інші важливі переваги: оскільки транспортна ширина Big M 450, включаючи мульчувальний агрегат TriGant, становить 3,29 м, машина може без проблем переміщатися дорогами після мінімального переналаштування (застережливі таблички, проблискові маячки тощо).

 

Комфорт додається

Завдяки точній адаптації мульчувальних агрегатів Trigant до Big M 450 механізатор може навіть під час процесу мульчування використовувати комфортні й практичні функції машини. До них належать, наприклад, можливості гідравлічного налаштування тиску притискання з кабіни для всіх трьох мульчувальних секцій. Так екстремально міцні мульчувальні агрегати TriGant працюють із малим тиском на ґрунт та водночас дуже добре копіюють його рельєф. Робочу глибину преселективно встановлюють за допомогою положення вальців і можна також зручно юстирувати безпосередньо з кабіни за допомогою гідравліки. Дві інші професійні функції – центральна система змащення, а також автоматичне чищення радіатора – забезпечують мінімальні витрати на техобслуговування (навіть за роботи в екстремальних умовах).

На нижніх клинопасових шківах мульчувального агрегату розміщені датчики частоти обертання, за допомогою яких виконується індикація частоти обертання. Крім того, відображаються сповіщення про проковзування, а у разі перевантаження – мульчувальні секції відключаються.

Big M 450 має автоматичне керування двигуном, режими перемикання Eco-Power і M-Power, що завжди забезпечує потрібну потужність двигуна. Це економить на легких культурах потужність, а отже, паливо. Нова розробка – регулювання граничного навантаження автоматично знижує швидкість руху, щойно встановиться певний діапазон оборотів.

Для професійної та швидкої роботи також є така функція, як гідропневматичне підресорювання передньої й задньої осей; тож машина працює дуже плавно, що дає змогу виконувати роботу на високій швидкості.

Висновок: із варіантом обладнання Perfect TriGant, роторним мульчувальним механізмом, Krone показує, як самохідна високопродуктивна косарка-плющилка Big M 450 працює ефективно й стабільно навіть не в кормозаготівельний сезон. Збут і сервіс роторних мульчувальних агрегатів Perfect TriGant для Big M 450 – виключно через компанію Van Wamel B.V. Контактна особа – Франк Нільс / Frank Niels / (менеджер зі збуту та маркетингу), тел. +31 (0) 487 592 944.

 

Детальніша інформація розміщена на: www.vanwamel.nl.