Немішаєвський агроколедж почав співпрацю з литовцями

0

28 вересня 2018 року між ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» та литовськими партнерами – ТОВ «РОВАС Україна»  було підписано Меморандум про партнерство та співробітництво. Урочисте підписання відбулося під час семінару для керівників відокремлених підрозділів  Національного університету біоресурсів і природокористування України «Реалії та перспективи функціонування закладів вищої освіти в контексті нових вимог Закону України «Про освіту» (з досвіду роботи ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» та «Ірпінський економічний коледж»).

Свої підписи у документі поставили директор коледжу Володимир Альохін  та засновник ТОВ «РОВАС Україна» Лінас Малишко. Присутніми були представники Литви, зокрема, директор Вільнюського навчального центру ринку праці «Єрусалим» Міндаугас Чернюс,  директор ГО «Вільнюскій Жирмуннайский навчальний центр ринку праці»   Ромуальдас Сташинскас .

Співробітництво буде базуватися на взаємодії сторін у сфері освіти, що надасть можливість  реалізувати ефективні форми співпраці для:

  • вдосконалення системи стандартів та методик викладання технічних дисциплін ;

  • формування у студентів практичних  навичок, обізнаності з питань механізації та електрифікації;

Сторони розроблятимуть та впроваджуватимуть нові методи викладання та практичної підготовки. Подальша співпраця сприятиме ефективному урізноманітненню навчальних програм, практичної підготовки,  проведенню спільних організаційних, комунікативних, інформаційних заходів, спрямованих на популяризацію спільних досягнень в Україні та за її межами.

Антоніна Костромська.- зав. бібліотекою Немішаївського агротехнічного коледжу

 

1