Насіння: Золотий фонд урожаю 2020

0

«Насіння: Золотий фонд урожаю 2020». Підбірку наповнюють найпоширеніші культури, як-от: зернові колосові, кукурудза, соя, соняшник та ріпак. Куди ж без них, адже сучасні світові реалії диктують свої умови. Не забули ми також і про сучасні інновації у сільському господарстві, проте, все за порядком.

У розділі «Зернові колосові» ви знайдете практичну інформацію щодо підживлення озимої пшениці, які методики розрахунку та способи внесення мінеральних добрив застосовують передові господарства. Також з цього розділу дізнаєтеся, чи можна з падалиці пшениці отримати урожай, і яких технологічних моментів варто дотримуватися.

Рубрику «Кукурудза» теж доповнюють актуальні теми. Який вигляд мають рослини кукурудзи після застосування «радикальних» гербіцидів і які чинники впливають на пригнічення рослин – шукайте на сторінках цього розділу.

На світовому ринку Україна займає ключове місце з виробництва насіння соняшнику, а для того, аби й надалі утримувати цю позицію, варто вдосконалювати технологію вирощування та розробляти стратегію захисту культури проти основного її конкурента – вовчка соняшникового. Саме у цій частині ви дізнаєтеся, які кроки вже зробили світові вчені для того, щоб не лише в Україні, а також в інших країнах світу аграрії ефективно контролювали соняшникового паразита.

Останніми роками озимий ріпак знову набуває популярності. Тож який вигляд мають посіви озимого ріпаку за різних систем обробітку та який саме спосіб обробітку потрібно обирати, аби запобігти «амбарним» посівам, ви дізнаєтеся у розділі «Ріпак».

У розділі «Соя» ми виокремили найактуальніші питання, зокрема: як правильно вирахувати норму висіву бобової, яких ризиків варто очікувати, коли сою вирощують у беззмінних посівах. На Півдні України, де клімат характеризується погодними аномаліями, переважна більшість аграріїв не вирощують сою на богарі. Втім, на сторінках цього розділу ви знайдете практичний матеріал про те, як виростити рентабельну сою в Cтепу.

Час змінюється, і з ним змінюємося й ми. Тому цьогорічний випуск проекту «Насіння» доповнює нова рубрика – «Сучасні інновації». Де, та в яких ланках агробізнесу він вже є ефективним помічником, читайте у новій рубриці.

190 стор, мяка палітурка. Вартість 150,00 грн.

 

Оформити замовлення можливо за телефонами (067) 460-06-87, (044) 583-06-59 або subscribe@agroexpert.ua