Міжпрофесійна асоціація Sorghum ID запускає власний сайт

0

Під час своєї офіційної презентації 26 вересня цього року у Брюсселі, нова міжпрофесійна європейська асоціація Sorghum ID заявила про необхідність просувати культуру сорго, переваги якої мало або недостатньо відомі як серед виробників, так і серед переробників. Саме тому, за підтримки Європейської Комісії, Sorghum ID запроваджує рішучий план дій і зокрема в напрямку комунікації в різних європейських країнах. Серед інструментів цієї стратегії ми презентуємо наш сайт:

www.sorghum-id.com

Сайт Sorghum ID вже розпочав свою роботу онлайн у франкомовній та англомовній версії. Він також буде доступний протягом декількох наступних тижнів іспанською, італійською, болгарською, румунською російською та українською мовами. Наразі сайт містить загальні відомості про культуру сорго та весь галузевий комплекс, а також інформацію технічного та економічного характеру для фахівців з агрономії, відомості про досягнення європейської генетики, ринки збуту та способи використання цієї культури, що має задовольнити потребу в інформації про рослину, яка все ще залишається мало відомою. 

Продуктивність, сприятливість для довкілля, невеликі потреби у воді, добривах та засобах захисту рослин, поживна цінність та інші переваги сорго презентовані у навчальній та аргументованій формі. Користувачі також отримують доступ до багатої бібліотеки документів, що містить наукові викладки та всі презентації, які були оприлюднені під час І-го Європейського конгресу сорго, який відбувся в листопаді 2016 року в Бухаресті.

В рамках подальшої роботи, сайт буде постійно поповнюватись новинами асоціації, статтями, прес-релізами та інформацією про заходи, що проводяться в різних країнах. Зверніть увагу, що на цьому ж сайті можна буде, починаючи з кінця цього року, зареєструватись для участі у ІІ-му Європейському конгресі сорго, який відбудеться 7 та 8 листопада 2018 року в Мілані (Італія).