Міжнародні Дні поля в Україні 2018: які моделі техніки Massey Ferguson і Maschio Gaspardo зможуть оцінити аграрії

0

20 червня відбувся перший день «Міжнародних Днів поля DLG в Україні 2018», що проходитимуть ще 2 дні на території дослідного поля УкрНДІПВТ ім. Л.Погорілого в смт. Дослідницьке. Даний формат є інноваційним підходом до проведення аграрних заходів, під час якого сільгоспвиробники протягом трьох днів зможуть оцінити техніку, насіння та добрива «в роботі». Ми, в свою чергу, також презентуємо останні свої досягнення, зокрема, трактори Massey Ferguson і причіпне обладнання Maschio Gaspardo.

 

Стенд Maschio Gaspardo просто ряснів від кількості представлених моделей. Це і сучасний посівний комплекс CORONA 600, і просапна 8-рядна зернова сівалка RENATA 8, а в роботі ще й демонструються важка дискова борона UFO 600 та широкозахватний глибокорозпушувач ARTIGLIO 400/9 в тандемі із топовою одиницею в продуктовому портфелі АМАКО – 370-сильним трактором Massey Ferguson 8737.

 

2345

 

Також гості заходу мають можливість поспілкуватися із спеціалістами від компанії АМАКО та офіційного представництва Maschio Gaspardo в Україні й отримати кваліфіковані рекомендації стосовно правильної експлуатації чи сервісного обслуговування даних агрегатів.

 

67

 

Днів поля DLG» – це відкрита незалежна платформа для спілкування експертів-дорадників, а також виробників насіннєвого матеріалу, добрив, засобів захисту рослин та техніки для рослинництва із сільськогосподарськими виробниками. Даний формат ідеально підходить як для фермерів-початківців, так і для досвідчених аграріїв. Тут кожен зможе отримати безліч корисної інформації щодо останніх досягнень та новітніх тенденцій в сфері технічного забезпечення, які пропонуються на українському ринку, особисто поспілкуватися із представниками компаній-виробників техніки, насіння, ЗЗР чи добрив, підібрати для свого бізнесу оптимальні рішення та обмінятися власним досвідом з іншими учасниками заходу.

Не встигли вчора побувати на «Міжнародних Днях поля DLG в Україні»? Скористайтеся такою можливістю 21 та 22 червня.

Місце проведення: вул. Інженерна, 5, смт. Дослідницьке, Васильківський р-н, Київська обл. (60-й км Київ-Одеса)

Початок: 09:00

Чекаємо Вас на стенді Maschio Gaspardo!