Міжнародна Відкрита Конференція:«СТАЛИЙ АГРОБІЗНЕС:ТРАДИЦІЇ.НІШІ.ЕКОПРАКТИКИ.ТЕХНОЛОГІЇ!» – запрошуємо аграріїв!

0

Шукаєте ідеї та інновації, які зроблять ваш агробізнес ще ефективнішим та прибутковішим? Агромедіа-агенція Sapienza запрошує вас взяти участь у Відкритій Міжнародній Конференції СТАЛИЙ АГРОБІЗНЕС: “ТРАДИЦІЇ.НІШІ.ЕКОПРАКТИКИ.ТЕХНОЛОГІЇ”, яка відбудеться 14 лютого 2024 року об 11:30 у Київському МВЦ (3-ій павільйон, відкрита зона) в рамках виставки “АГРОВЕСНА“.

 УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

Конференція організована агромедіа-агенцією Sapienza.media за підтримки профільних асоціацій: Української Плодоовочевої Асоціації – УПОА та Асоціації виробників амаранту та амарантової продукції.

За інформаційної підтримки провідних аграрних ЗМІ, економічних та аналітичних агенцій: Seeds.org.ua, Agroexpert, East-Fruit.com, Interfax, APK-Inform Agency,Agri-gator.com.ua, журналу «Ексклюзивні Технології» (Agrotimeteh.сom.ua) 

Організатор заходу, Засновниця агромедіа-агенції Sapienza Катерина Звєрєва пояснює,  чому варто долучитися:

 • Нові ідеї: Почуєте від практиків та експертів українського аграрного ринку та міжнародних фахівців про найсучасніші технології та тренди у сталому агровиробництві;
 • Практичні знання: Дізнаєтесь про ефективні інноваційні рішення, які допоможуть збільшити прибуток вашого бізнесу з врахуванням принципів сталого розвитку, збереження природних ресурсів та застосування екологічних практик;
 • Можливості співпраці: Зустрінете колег та партнерів для спільної роботи та розвитку!

Що нас чекає:

 • Палкі дискусії: Відкрийте для себе секрети успіху від провідних фермерів, інноваторів, експортерів, експертів з агроекології, українських та канадських кооперативів і фахівців ФАО ООН;
 • Інтерактивні сесії: Будемо ділитися практичними порадами та вивчати нові можливості.
 • Атмосфера Агровесни: Насичена програма, запашна кава та захоплюючі спікери зроблять цей день корисним, цікавим, надихаючим!

Не пропустіть цю унікальну можливість отримати свіжі ідеї та знайти нові шляхи для розвитку вашого агробізнесу. Реєструйтеся за посиланням нижче та долучайтеся до нашої конференції!

 УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

Долучайтеся до нас та робіть крок у майбутнє сталого агробізнесу разом з нами!

На вас чекають 3 БЛОКИ конференції:

Блок 1. Традиції та інновації сталого агророзвитку для збільшення прибутків

 • Михайло Нагорняк, засновник інноваційної селекційної компанії Мнагор – “Cиньо-жовта цукрова кукурудза з України – хіт світового ринку. Перспективи ринку солодкої кукурудзи в Україні.”
 • Представник групи компаній BioNorma розповість про Біопрепарати нової формації для сталого агробізнесу
 • Олександр Дуда, голова Асоціації виробників амаранту та амарантової продукції – “Амарант: здорова продукція, здорова нація, здорова економіка!”
 • Леонід Фадєєв, директор заводу Fadeev Agro, автор технології «Сильне насіння» – “Інноваційна технологія виробництва насіння – основа підвищення врожайності”
 • Олександр Дойніков, керуючий партнер групи компаній Viteo Group (Viteo Hemp) – “Технічні коноплі – глибока переробка як ніша у конопляному бізнесі”

Блок 2. Кооперація виробників. Технологічні рішення. Державна підтримка.

Модератор – Софія Буртак, голова Правління Громадської Спілки «Бізнес Мережа Сільських Жінок», Голова ОК «Кооперативна Академія»

 • Кооперативна модель бізнесу та її стійкість у період криз. Paul Cabaj, фахівець із розвитку кооперативів, Socodevi, Канада

ДИСКУСІЯ: українські кооперативи в контексті війни  

Erin Mackie, менеджер програми, Socodevi, Канада

СК Файна Поляна (ягоди)

СК Саксагань (зернові)

СК Фермерська родина (крафтові продукти)

СК Молочна ріка (молоко)

СК Оберіг Агро (овочі)

СК Свій до Свого (медові продукти) 

СК Стрийський Ясь (фасоля та овочі)

 • Олександр Ярещенко, заст. директора з наукової роботи Інститут садівництва НААН України – “Нішеві ягідні культури і можливості кооперації виробників для збільшення прибутків”
 • В’ячеслав Поліщук, керівник садівничого напрямку Ukravit – “Українські ЗЗР і сервіси для сталого виробництва”
 • Тарас Баштанник, Президент Української плодоовочевої асоціації – “Держпідтримка. Технології. Кооперація виробників плодоовочевої продукції”
 • Владислав Разкевич, керівник компанії Евкаліпт – “Автоматизація поливу – розкіш чи необхідність?”

Блок 3. Системний підхід до сталого агробізнесу України: інновації, сталі практики, технології, фінанси, шлях до ЄС.

 • Михайло Малков, координатор зв’язків з урядом та донорами ФАО в Україні розповість більше про сталий розвиток агробізнесу на шляху в ЄС.
 • Також відбудеться дискусія за участю кооперативів фермерів, громад, МінАПК, ГО «Екодія» і профільних асоціацій.

У рамках Конференції планується підписання РЕЗОЛЮЦІЇ СТАЛОГО АГРАРНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ

ВСТИГНІТЬ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ! 

 УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

Приєднуйтесь до нас та зробіть крок у майбутнє сталого агробізнесу разом з нами!