Мінекономіки завершує зміни до законопроекту про агрострахування

0

У ході онлайн-конференції «Ведення агробізнесу в Україні» заступник Міністра Тарас Висоцький зосередив увагу на оновленні Закону України про страхування сільськогосподарської продукції, зміни до якого напрацьовувались у робочій групі при Мінекономіки.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

«Агрострахування стане важливим інструментом для підтримки фермерів. У робочій групі за участю фахівців Мінекономіки, НБУ та учасниками аграрного й страхового ринків ми напрацювали кілька принципових позицій, які зафіксовані в новому законопроекті. Йдеться про жорсткі вимоги до страхових компаній та контроль за ними, забезпечення прозорості перестрахування, а також чітке регулювання ставок», – прокоментував Тарас Висоцький.

Він додав, що вже цього місяця очікується внесення нового законопроекту до Верховної Ради України. У разі прийняття документу в першому кварталі наступного року, відкриється можливість запуску підтримки страхування під озимі культури урожаю 2022 року. Першочергово компенсації страхових платежів підлягатимуть такі зернові культури, як пшениця, ячмінь та жито.