Мастильні матеріали AGCO Parts для беззаперечної роботи Вашої техніки і в наявності на складах АМАКО!

0

Завдяки багаторічному досвіду та співпраці із постачальниками запасних частин світового рівня, одним з яких являється корпорація AGCO, і будучи офіційним дилером техніки Challenger і Massey Ferguson, компанія АМАКО пропонує широкий вибір оригінальних мастилaьних матеріалів AGCO Parts. Дана серія розроблена спеціально для сільськогосподарських машин і причіпного обладнання, що випускаються під брендами Fendt, Challenger, Massey Ferguson та Valtra.

1

Продуктова лінійка включає в себе різні види олив, кожне з яких виконує свою функцію. Так, моторні оливи гарантують захист двигуна, що працює при підвищених температурах, трансмісійні – володіючи антиокислювальними і протизносними властивостями, підтримують роботу механізмів трансмісії, а гідравлічні рідини забезпечують безвідмовну роботу мобільної техніки і запобігають утворенню відкладень.

Високоякісні оливи AGCO Parts враховують особливості конструкції тієї чи іншої моделі техніки від AGCO, режим її експлуатації, агротехнічні завдання і область застосування. Крім того, дана продуктова серія забезпечує зниження споживання палива, а також витрати на обслуговування машин і устаткування в цілому. При цьому витрати на мастильні матеріали зазвичай не перевищують 5% від загальної вартості володіння технікою. Тому економія, а також використання неоригінальних аналогів недоцільні.

Оригінальні оливи AGCO Parts володіють істотним запасом експлуатаційних властивостей, необхідних для ефективного вирішення завдань сільськогосподарської техніки. Унікальний набір характеристик оригінальних мастильних матеріалів дозволяє пом’якшити вплив на навколишнє середовище, що збільшує термін служби техніки і сприяє досягненню максимальної продуктивності.

Також варто відмітити, що вартість оригінальних мастильних матеріалів AGCO Parts є цілком конкурентоздатною і знаходиться приблизно на одному рівні з якісними аналогами, при цьому Ви гарантовано збільшуєте термін експлуатації своєї техніки та знижуєте витрати на її технічне обслуговування.

Нижче наведені рекомендації стосовно правильного вибору оливи, які, тим самим, дозволять  уникнути серйозних наслідків:

  1. Перед покупкою необхідно ознайомитися з вимогами виробника техніки до мастильного матеріалу. Особливо це актуально при самостійному виборі оливи, тому як на ринку представлено безліч варіантів, і грамотно підібрати відповідний продукт для конкретної машини досить складно;
  2. Оливи повинні бути сертифіковані і підтверджувати свою якість успішно пройденими випробуваннями. Такі випробування дозволяють контролювати діяльність виробників різноманітних товарів та послуг, забезпечуючи захист покупців від придбання низькосортних продуктів;
  3. В залежності від запитів і потреб, а також моделі техніки і обладнання мастильний матеріал повинен відповідати певним вимогам, наприклад, мати здатність забезпечувати чистоту двигуна, захист від корозії або якісну фільтрацію;
  4. При повному дотриманні технічних вимог оливи дозволяють підвищити ефективність виконання завдань при роботі на конкретній машині, продовжуючи термін її експлуатації. Однак варто пам’ятати про те, що тільки офіційні дилери працюють з оригінальними перевіреними продуктами.

З питань придбання оригінальних мастильних матеріалів AGCO Parts звертайтеся до менеджера з продажу запасних частин в своєму регіоні чи телефонуйте за номером (044) 490-77-83 (центральний офіс компанії).