MASSEY FERGUSON MF 7722 з 5-корпусним плугом. Ідеальне поєднання.

0

Минулого тижня, на базі одного з господарств Херсонської області, команда АМАКО провела демонстрацію трактора MASSEY FERGUSON MF 7722 потужністю 220 к.с.

Метою проведення заходу було визначення фактичної витрати палива та тягових характеристик трактора в реальних конкретних умовах господарства.

MASSEY FERGUSON 7722 працював у агрегатуванні з 5-ти корпусним плугом із загальною шириною захвату 2,25 м Глибина обробітку під час демонстрації в середньому складала 30 см, трактор рухався з робочою швидкістю 9,5 км/год.

Як результат — витрата палива під час обробітку ґрунту склала до 18 л/га та MF 7722  показав відмінні тягові результати. При цьому, трактор працював з довжиною гонів близько 200 м, це вимагало більш частих розворотів, що впливає на середню витрату палива. Результати роботи можна подивитися на відео!

Народна мудрість говорить: “Краще один раз побачити, ніж сто разів почути!”. Залишається лише додати, що подібні заходи дозволяють буквально помацати своїми руками і випробувати на ділі сучасну високоефективну техніку для роботи в українських полях, побачити всі її переваги і високу економічність. Ці фактори, в кінцевому підсумку, виливаються в збільшення рентабельності сільгоспвиробництва, прискорення окупності витрат і створення більш сприятливих і комфортних робочих умов для аграріїв.

Дізнайтеся більше інформації про трактор  MASSEY FERGUSON MF 7722.

 

 

Примітка:
Редакція журналу Agroexpert та ресурсу www.agroexpert.ua не являється автором матеріалів, розміщених у розділі «Новини компаній» та не несе відповідальність за їх достовірність.