Машини для застосування твердої органіки BERGMANN

0

Для внесення твердих органічних добрив компанія BERGMANN виготовляє гноєрозкидачі серії М та універсальні розкидачі серії TSW. 

Розкидачі серії М представлені у шести модифікаціях із одно- або двовісним шасі та вантажопідйомністю від 5700 до 13 200 кг.  Суцільнозварний кузов розкидачів має конічну форму, завдяки чому унеможливлюється ущільнення добрив, і вони легше переміщуються під час внесення. Добрива вносяться 4-барабанним розкидним пристроєм. Високоміцні витки на шнеках забезпечують рівномірне й швидке подавання добрив до двох розкидних дисків, які рівномірно розкидають добрива на ширині захвату до 20 м.

Машини для застосування твердої органіки BERGMANN

Масивні планки скребкового днища кузова змонтовані на невеликій відстані один від одного, завдяки чому добрива рівномірно переміщуються вздовж кузова. Натягування скребкових транспортерів днища відбувається у передній частині причепа. Кожен ланцюг виготовлений зі стального прутка з загартованими шарнірами та витримує навантаження на розривання до 25 тонн (4 ланцюга загалом витримують до 100 тон навантаження), і забезпечує надійне переміщення матеріалу до розкидного механізму. 

Універсальні розкидачі серії TSW виготовляють у дев’яти модифікаціях із вантажопідйомністю від 7900 до 22 800 кг. Машини мають одно- або двовісне шасі, а найбільша модель TSW 7340 S – тривісне. Всі елементи конструкції розкидачів TSW ретельно продумані й узгоджені між собою. Високопродуктивний розкидний механізм дає змогу рівномірно вносити добрива на ширину до 25 м. Машини серійно обладнують ваговими установками з датчиками високої точності, які відмінно працюють незалежно від ступеню заповнення кузова. 

У конструкції ходових систем розкидачів BERGMANN серії TSW втілена гідростатична система підвіски, завдяки чому всі колеса причепа отримують однакове рівномірне навантаження. Великий хід підвіски (до 300 мм) забезпечує найкращі ходові властивості навіть під час руху на нерівній поверхні. 

Розкидачі обладнано двома або трьома горизонтальними подрібнювальними барабанами та двотарілчастими розкидними пристроями діаметром 900 або 1000 мм із чотирма лопатками, а також діаметром 1000 мм із шістьма лопатками. Перед кожним валом подрібнювача й перед розкидним диском встановлено запобіжні муфти, які захищають відповідний механізм від перевантаження. У разі спрацювання запобіжного пристрою автоматично зупиняється планчастий транспортер, який встановлено на днищі кузова, і призупиняється постачання технологічного матеріалу до розкидного механізму.

Машини для застосування твердої органіки BERGMANN

Розкидачі серії TSW на замовлення можуть постачати з централізованою системою змащування, яка рівномірно постачає мастила до всіх підшипників, які розміщені у важкодоступних місцях. Обмежувач розкидача, який є додатковим обладнанням, підключається гідравлічно, обмежує сектор розкидання добрив, і таким чином запобігає забрудненню добривами водойм, доріг, узбіч тощо.

Розкидачі BERGMANN серійно оснащені електричною системою керування E-Steuerung. За допомогою перемикачів оператор керує всіма найважливішими функціями причепа, зокрема такими, як швидкість транспортера днища, інтенсивність внесення, підкермовування віссю тощо.