LEMKEN та APV співпрацюватимуть щодо висіву сидератів

0
Австрійська компанія APV, виробник сільськогосподарської, техніки відома підходами до щадних технологій у рослинництві, зокрема, з-поміж іншого знаряддями для підсівання і сівби сидеральних культур. Компактні пневматичні висівні бачки мають дуже точне дозування й їх можна агрегатувати на різні ґрунтообробні знаряддя. Так, висівна техніка APV придатна для висіву дрібнонасінних конюшини, фацелії, редьки олійної, а також тих сидератів, які мають більше насіння – вика, горох, люпин та боби.
З початку 2020 р. німецький виробник техніки LEMKEN включає до свого портфоліо пневматичні бачки APV. Зокрема, бренд оснащуватиме опційно ними свої дискові борони Rubin, Heliodor, а також культиватори Karat та Kristall. Німецька компанія продаватиме техніку для висіву сидератів під назвою «SEEDHUB 5» у власному синьо-білому дизайні з відповідним обладнанням.
Новинку можна буде придбати через представництва та дилерів LEMKEN як доповнення до ґрунтообробних знарядь, аби висівати проміжні культури вже під час лущення стерні й завдяки цьому заощаджувати робочий час і витрати. Про початок офіційної співпраці повідомили під час виставки Agritechnica 2019 Ентоні Ван Дер Лей (Anthony van der Ley) CEO LEMKEN та Юрґен Шьольс (Jürgen Schöls) CEO APV.
Прес-служба компанії APV