KSG Agro збільшив EBITDA в 3,8 рази

0

За підсумками трьох кварталів 2020 року KSG Agro збільшив EBITDA в 3,8 рази в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Зростання операційного прибутку за цей же період склало 436% – із 2,5 млн. дол. до 13,6 млн. дол.

«Збільшення EBITDA та зростання операційного прибутку свідчить про ефективність операційної діяльності», – зазначив голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов.

За його словами, зростання даних показників є закономірним підсумком реструктуризації кредитної заборгованості та істотного її зменшення перед іноземними кредиторами.

Водночас показник чистого прибутку зменшився на 52% – з 10 млн. дол. до 4,8 млн. дол. На зменшення цього показника вплинули суттєві виплати в рамках реструктуризації кредитних зобов’язань.

«Близько 4 млн. євро в цьому році було виплачено іноземним кредиторам в рамках підписаних договорів про реструктуризацію боргів, – пояснив голова Ради директорів KSG Agro. – Як результат, на сьогоднішній день показник співвідношення чистого боргу (Net Debt) до EBITDA становить 2,1, що значно нижче цього показника першого півріччя 2020 року, коли він складав 3».

Ще одним фактором, що вплинув на зниження прибутку, стали курсові різниці при оцінці фінансових показників.