Конкурс «Фанат КУН»: знайомимося із ймовірними переможцями

0

Журнал Agroexpert – один з організаторів загальнонаціонального конкурсу «Фанат КУН», знайомить читачів із його найактивнішими учасниками.

 

Нагадаємо, що за умовами конкурсу в ньому мають право брати участь керівники або провідні фахівці (інженери, зоотехніки, бухгалтери) тих підприємств, які придбали будь-яку техніку виробництва компанії KUHN у 2016 році. Для цього потрібно лише зареєструватися на сайті www.agroexpert.ua. Працювати з технікою KUHN – це вже неабияке задоволення, та переможці конкурсу отримають ще й освітню поїздку до Франції й спеціальні подарунки від організаторів.

Отже, увага, знайомтеся із учасниками конкурсу!

Савчук Василь Вікторович

2

24 роки, закінчив Житомирський національний агроекологічний університет, працює агрономом у ТОВ «Укрінагропром», Житомирська область. Господарство має у своєму розпорядженні близько 3000 га сільськогосподарських угідь, на яких вирощують озиму пшеницю, кукурудзу на зерно, ячмінь, соняшник, гречку та сою.

Цього року підприємство придбало навісний розкидач мінеральних добрив AXIS 30.1 виробництва компанії KUHN. Цим агрегатом уже внесли гранульовані добрива на площі понад 500 га. За словами Василя Вікторовича, машина надійна і продуктивна. Добрива вносить рівномірно за шириною захвату й відповідно до встановленої норми. Розкидач AXIS 30.1 дуже простий у налаштуваннях, зручний у роботі та легкий в обслуговуванні.

Міняйло Віктор Ігоревич

2

51 рік, випускник Дніпропетровського сільськогосподарського інституту. Працює головним інженером у ФГ «Олександрівське» Кіровоградської області, де на площі приблизно 3800 га вирощують переважно культури зернової групи – озиму пшеницю, кукурудзу на зерно, горох.

Нинішнього року машинний парк господарства поповнився новенькою дисковою косаркою GMD 24 від компанії KUHN. Але у ФГ «Олександрівське» це далеко не єдина машина цього всесвітньовідомого виробника сільськогосподарської техніки. Як повідомив нам Віктор Ігоревич, техніки компанії KUHN у господарстві найбільше. Це причіпна дискова борона Discover XL, дві просапні сівалки Planter 2, два навісних розкидачі мінеральних добрив Axis 30.8 та дискова косарка GMD 66. Тож можемо сміливо стверджувати, що саме у ФГ «Олександрівське» господарюють справді фанати техніки KUHN.

За словами головного інженера, технікою KUHN у ФГ «Олександрівське» задоволені, адже вона працює без відмов, хоча виконують лише планові технічні обслуговування. За його словами, якщо аналізувати за співвідношенням ціна-якість, то техніка KUHN далеко випереджає всіх інших конкурентів на українському ринку. Повністю задоволені також у господарстві й оперативністю та рівнем технічного сервісу машин KUHN. Усі профілактичні роботи з планового технічного обслуговування вчасно й якісно виконують сервісні фахівці, внаслідок чого техніка не виходить з ладу і зайвий час не простоює. А це дуже важливо у найбільш напружений період польових робіт, коли «день годує рік».

Далі буде…