Конкурс «Фанат КУН»: претенденти у переможці

0

Журнал Agroexpert – один із організаторів загальнонаціонального конкурсу «Фанат КУН», знайомить читачів з найактивнішими учасниками конкурсу та ймовірними переможцями.

 

Звертаємо увагу на те, що за умовами конкурсу в ньому беруть участь керівники або провідні спеціалісти лише тих сільськогосподарських підприємств України, які придбали техніку виробництва компанії KUHN у 2016 році. Отже, увага, представляємо наших учасників!

Горбенко Анатолій Михайлович, директор з виробництва холдингової компанії «Агро Інвест Україна», де на площі близько 25 500 га вирощують переважно культури зернової групи – кукурудзу на зерно (понад 60% площ), озиму пшеницю (15%), соняшник (20%) та кормові культури. Компанія має чотири підрозділи, які розташовані у Київській, Черкаській, Вінницькій та Житомирській областях.

Анатолій Михайлович розповів, що техніка KUHN у господарствах холдингу працює з 2008 року. Першими придбаними агрохолдингом машинами цього виробника були просапні сівалки Planter 2. Потім придбали причіпний штанговий обприскувач ATLANTIQUE 3200, подрібнювачі рослинних решток RM 280, розкидач органічних добрив ProTwin та декілька розкидачів мінеральних добрив Axis. Тож можна стверджувати, що господарства агрохолдингу є саме тими, кого заслужено відносять до фанатів техніки KUHN.

За словами директора з виробництва, у 2016 році машинний парк агрохолдингу поповнився чималою кількістю нових машин, серед яких був і штанговий обприскувач ATLANTIQUE 3200 L виробництва компанії KUHN. Зазначимо, що стабільним та надійним постачальником техніки KUHN для холдингової компанії «Агро Інвест Україна» є Аграрна Індустріальна Компанія.

Миколюк Микола Васильович

2

генеральний директор Жашківської кінно-спортивної школи Черкаської області, яка має у своєму розпорядженні близько 300 га сільськогосподарських угідь. Переважна частина цієї площі відведена під вирощування та заготівлю сіна для коней, а невелика частка задіяна як пасовище. Техніку KUHN тут високо цінують, адже вся так звана зелена лінійка цього підприємства складається з агрегатів виключно цього всесвітньовідомого виробника.

За словами Миколи Васильовича, першу машину KUHN, а то була дискова косарка, тут придбали приблизно 15 років тому. Потім з’явився валкувач GF серії 102, роторна косарка моделі FC та рулонний прес-підбирач FB 2130. Цього року придбали роторну косарку моделі GMD.

Технікою KUHN у кінно-спортивній школі задоволені. Машини прості за конструкцією та в експлуатації, зручні у налаштуваннях, і що дуже важливо – працюють без відмов, хоча виконують лише планові сервісні роботи.