Конкурс «Фанат КУН»: потенційні переможці

0

Журнал Agroexpert – один із організаторів загальнонаціонального конкурсу «Фанат КУН», знайомить своїх читачів з найактивнішими учасниками конкурсу.

 

Нагадаємо, що за умовами конкурсу в ньому мають право брати участь керівники або провідні фахівці тих аграрних холдингів, компаній та господарств, які придбали техніку виробництва компанії KUHN у 2016 році. Отже, увага, знайомтеся!

Корнієнко Тарас Миколайович, керівник департаменту виробництва та розвитку агропромислової групи Agricom Group. Агрохолдинг має у своєму розпорядженні приблизно 37 тис. га сільськогосподарських угідь, на яких вирощують, головним чином, озиму пшеницю, ріпак, сою, соняшник, овес та гречку.

Торік господарство придбало першу машину виробництва компанії KUHN напівнавісний оборотний плуг Challenger, який за словами Тараса Миколайовича, продемонстрував відмінну якість роботи, зокрема на оранці після кукурудзи. Після того, як сервісні інженери нашого стратегічного партнера та постачальники техніки KUHNПрАТ «Волинська фондова компанія» налаштували плуг, він працював надійно, якісно та продуктивно.

Була ще одна подія, яка підтвердила високу якість роботи техніки KUHN – це демопоказ у одному з наших господарств причіпної пневматичної сівалки мінімального циклу Espro 6000R. На сівбі гречки сівалка продемонструвала високу продуктивність – за лічені години було засіяно поле 40 га, але найбільше всіх вразили рівномірні та дружні сходи.

Тож цього року, продовжує Тарас Миколайович, господарство вирішило придбати напівнавісний оборотний 8-корпусний плуг Vari-Manager. За технічними параметрами та надійністю цей плуг відповідає кращим світовим зразкам, а за ціною Vari-Manager дешевший за аналоги інших виробників.

Кріс Франкен, директор з агровиробництва компанії «Євраліс»:

 – Наша компанія проводить в Україні декілька дослідницьких програм із селекції сільськогосподарських культур. Для цього ми залучаємо землі СТОВ «Ломовате» Черкаського району Черкаської області, яке має площу землекористування приблизно 3500 га.

Нинішнього року машинний парк СТОВ «Ломовате» поповнився новим причіпним змішувачем-роздавачем кормів EUROMIX PLUS із вертикальними шнеками від компанії KUHN. Але у господарстві це не єдина машина цього всесвітньовідомого виробника сільськогосподарської техніки. Як повідомив нам пан Кріс, техніки компанії KUHN у господарстві вистачає. Це агрегати так званої «зеленої лінійки», зокрема дискова косарка та граблі-валкувачі, а також 8 оборотних плугів Challenger. Така кількість техніки KUHN дає всі підстави стверджувати, що у цьому господарстві полюбляють техніку цього виробника.

За словами Кріса Франкена, машинами KUHN у СТОВ «Ломовате» цілком задоволені. Техніка працює продуктивно, надійно та безвідмовно. За співвідношенням ціна-якість агрегати виробництва KUHN цілком задовольняють аграріїв, і тому мають високий попит на українському ринку.