Комбікорми: від тоннажу до ефективності

0

Якісні та безпечні комбікорми – це гарантія рентабельності будь-якої компанії в тваринництві, птахівництві та свинарстві. Витрати на корми в структурі собівартості кінцевої продукції в даних галузях складають від 65% до 75%. Від ефективності виробництва на комбікормових заводах напряму залежать економічні показники підприємств-споживачів.

На тлі тенденцій до зниження обсягів виробництва комбікормів в натуральному вираженні, викликаного зменшенням поголів’я, все більшої важливості набувають питання, пов’язані з ККД (коефіцієнтом корисної дії) різних комбікормів.

Вивчити, що ж дійсно відбувається на цьому ринку і в якому напрямку він розвиватиметься  в перспективі можливо при тісній взаємодії з його учасниками.

Оператори ринку пильно стежать за оптимізацією складу раціону. І разом з тим – стикаються з типовими проблемами, що виникають при виготовленні кормів.

Насичені усіма необхідними вітамінами і мікроелементами, чітко вивірені рецептури можуть істотно скоротити виробничі витрати на годування у тваринницьких підприємствах. Причому без особливих втрат для виробництва готової продукції. І навпаки – помилки на будь-якому з етапів (від виробництва до логістики і зберігання) обходяться їм дуже дорого.

На аграрній конференції «Комбікорми. Якість і ефективність», яка відбудеться 14 серпня 2018 року в Києві, компанія «ПроАгро Груп» запропонує  розглянути проблему ефективності кормовиробництва з протилежних сторін і обговорити виклики, які стоять сьогодні перед галуззю. Всі бажаючі, зареєструвавшись на конференцію, дізнаються про інновації підприємств, що спеціалізуються на виготовленні кормів і добавок, і про секрети ефективності тваринницьких підприємств, що використовують комбікорми.

Під час конференції будуть обговорюватися питання, що стосуються ефективності виробництва і споживання комбікормів, роботи над якістю, а також впровадження нових технологій та інноваційних рішень в цю сферу.

Пропонуємо Вашій увазі наступні теми для обговорення:

• Як заробляти при скороченні маржі. Роль кормовиробництва в прибутковості тваринництва.

• Економічні аспекти ефективності і точки зростання у виробництві комбікормів.

• Раціональне годування як фактор управління собівартістю при споживанні комбікормів.

• Як нагодувати поголів’я кількісно і якісно: вітаміни, добавки, премікси, ветеринарні препарати та інші сегменти.

• Робота з залишками: контроль списання комбікормів.

• Європейські вимоги до якості: больові точки українських підприємств.

• Безпека комбікормів та їх склад. Ветеринарні та фітосанітарні ризики.

• Лабораторний і ветеринарний контроль: визначення якості сировини та комбікормів.

• Збалансованість рецептури комбікормів для різних типів господарств: важливість використання добавок і преміксів.

• Сировинна база комбікормової промисловості в Україні: зміна пріоритетів виробників і споживачів.

• Нові технології переробки і підготовки сировини для виробництва комбікормів.

• Сучасна техніка у виробництві кормів, преміксів та концентратів.

• Інновації в кормовиробництві. Впровадження європейських підходів в Україні.

• Програмне забезпечення в тваринництві та кормовиробництві.

• Шляхи розвитку тваринництва: власний комбікормовий завод vs покупні комбікорми.

Спікери-практики профільних заводів, покупці комбікормів, представники спеціалізованих лабораторій, а також виробники обладнання та програмного забезпечення висловлять свою думку з наболілих питань і поділяться успішним досвідом підвищення ефективності виробництва і поліпшення якості комбікорму.

Живі дискусії на релевантні теми не залишать без уваги ані слухачів, ані доповідачів. Приходьте за новими знаннями, досвідом і контактами! Реєстрація на конференцію відкрита.

До зустрічі 14 серпня!

 

По вопросам участия в работе наших мероприятий, партнерских программ, организации доклада и размещения рекламы обращайтесь в Информационную компанию “ПроАгро”: