Іноземні інвестиції в український аграрний бізнес: історія успіху Edinstvo Group та DCP й FMO

0
DCIM100MEDIADJI_0545.JPG

Інвестиційний фонд Diligent Capital Partners (DCP) та нідерландський банк розвитку FMO мають намір інвестувати $20 млн у компанію Edinstvo Group – провідного виробника кормів для промислових клієнтів, фасованих комбікормів, преміксів, концентратів та кормових добавок. Інвестиції будуть спрямовані на будівництво заводу з переробки сої, розширення потужностей із виробництва кормових добавок і встановлення додаткових ліній із виробництва фасованого комбікорму.

18 травня пресслужба DCP провела відеоконференцію, в якій взяли участь:

– George Janssen – Senior Investment Officer, Private Equity, FMO;
– Данило Пасько – співкеруючий партнер Diligent Capital Partners;
– Сергій Семеняченко – співзасновник Edinstvo Group;
– Сергій Бакум – CEO Edinstvo Group;
– Роман Лещенко – Міністр аграрної політики та продовольства України.

Учасники конференції наголошували на важливості цього проєкту для розвитку економіки України і розвитку міжнародної співпраці в цілому.

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=Zx3EMGMD7hA&noapp=1&fbclid=IwAR3pFyEhChADEmu50XnIO1TewSMjvYZ6AZ9KBj1O_7Pi_ygAICUA_5ekVgY

Також 20 травня в рамках престуру на завод Novacore, що належить компанії Edinstvo Group, журналісти національних та регіональних медіа мали можливість ознайомитись із підприємством, технологічними особливостями виробництва та особисто познайомитись з керівництвом підприємства. Директор і головний технолог заводу відповіли на всі запитання журналістів та продемонстрували високий рівень професіоналізму.

Іноземні інвестиції в український аграрний бізнес: історія успіху Edinstvo Group та DCP й FMO

Завод із виробництва преміксів NOVACORE – це міжнародний проєкт, реалізований в Україні з метою сприяння технологічної модернізації українського тваринництва і птахівництва. Завод побудований за європейськоютехнологією за спільноїучастіукраїнського та міжнародногокапіталу. В ході розробки і в процесі реалізації проєкту завдяки високій оцінці й зацікавленості до групи інвесторів приєднався Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР).

В ході пресконференції, яка відбулася після ознайомлення з виробництвом, Сергій Бакум – CEO Edinstvo Group, наголосив, що будівництво преміксового заводу Novacor дало змогу компанії Edinstvo Group не лише забезпечити власне комбікормове виробництво, а й значною мірою розширити асортимент якісної продукції та покращити рівень обслуговування партнерів. У подальшому компанія планує використати інвестиції від партнерів для розширення власного виробництва і збільшення своєї частки на ринку комбікормів та кормових добавок тощо.