Ідеї для підтримки роботи агрономічної служби під час карантину

0
© Sasa Huzjak

Оскільки більшість країн світу запровадили додаткові обмеження на пересування й усі свідомі громадяни працюють з дому, системи дистанційного моніторингу стали непоганим рішенням для фермерів. Готфрід Песл, президент і засновник Pessl Instruments GmbH, ділиться тим, як їх обладнання може допомогти контролювати поле в умовах карантину.

Метеостанції, системи зволоження ґрунту, пастки для комах, камери для вирощування сільськогосподарських культур, портативні ґрунтові та тканинні лабораторії, трекери різного виду та відповідне програмне забезпечення дають змогу фермерам та агрономам-консультантам контролювати сади, поля в усьому світі.

Ідеї для підтримки роботи агрономічної служби під час карантину

“Ми щодня допомагаємо понад 100 000 користувачів FieldClimate, які мають більше 50 000 підключених станцій, – розповідає пан Песл. – І за звичайних умов кожна поїздка в поле вартує часу і грошей, а під час спалаху коронавірусу через карантинні заходи агровиробник просто фізично не має можливості відвідати кожне поле. Системи віддаленого моніторингу дають змогу якісно контролювати всі ділянки та приділяти увагу лише тим, де це справді потрібно. Метеостанції здійснюють моніторинг та оповіщення користувача в режимі реального часу про фактичну погодну погоду: температуру, відносну вологість, падіння дощу, вологість ґрунту, пориви вітру, ET, DeltaT, ризики морозу та спеки, прогнозовані морози й дощі, і багато іншого. Таким чином, усі необхідні дії можна вжити і вчасно, і без зволікань.”

Тепер Pessl Instruments пропонує спеціальні набори для початківців у всьому світі, які ще не знайомі або не мають досвіду роботи з подібним обладнанням та/або технологією, але хочуть зануритися в цей новий віддалений “двадцять чотири на сім” моніторинговий світ.