Група АГРОТРЕЙД підвела підсумки 2019 року

0

Масштабний проєкт щодо посилення логістики, зміни в агротехнології, оновлення парку техніки, 276 соціальних проектів – таким був 2019 рік для Групи АГРОТРЕЙД.

Тепер 4 елеватори Групи – Чернігівський, Доч-Хліб, Ворожбянський і Гадяцький – можуть здійснювати маршрутні відправки. Завдяки тому, що відповідним залізничним станціям «Укрзалізниця» присвоїла першу категорію, вони отримали можливість відвантажувати до 15 маршрутів щомісяця. Холдинг має доступ до парку вагонів ЦТЛ й оптимізував вартість доставки зерна в порт. Підвищення швидкості відвантаження разом з придбанням власних вагонів позитивно вплинуло на оборотність елеваторів і підвищило їхню ефективність.

У цьому сезоні компанія продовжувала удосконалювати агротехнологію й боротися за зниження собівартості шляхом оптимізації витрат. Цьому сприяла структуризація бізнесу, укрупнення підприємств, автоматизація процесів і впровадження цифрових технологій. Також продовжувався розвиватися напрямок органічного землеробства – у сівозміну були введені нові культури.

Протягом 2019 року Група АГРОТРЕЙД оновила парк техніки: придбали трактори й культиватори Case та посівні комплекси Pottinger.

У рамках стратегії формування кадрового резерву організували й провели «Агрошколу» для студентів і випускників аграрних навчальних закладів. Навчання складалося з лекцій та роботи в полях. Лекторами й наставниками були досвідчені агрономи холдингу, а найкращі студенти «Агрошколи» змогли стати співробітниками Групи.

Також холдинг приділяв значну увагу корпоративній соціальній відповідальності .У цілому реалізували 276 соціальних проєктів, 67 із яких спрямовано на розвиток освіти: підтримка дитсадків і шкіл, а також розвиток стипендіального проєкту «Обдарованість». У рамках програми майже 200 школярів отримали стипендію від Групи АГРОТРЕЙД.

Група АГРОТРЕЙД підвела підсумки 2019 року

73 проєкти були реалізовані в сфері культури. Це участь в організації свят і фестивалів різних рівнів, підтримка музеїв, творчих колективів та бібліотек. Уже другий рік в рамках проекту «Нова бібліотека» компанія забезпечує сільські бібліотеки книгами сучасних українських авторів, класичною та енциклопедичною літературою.

48 проєктів сприяли розвитку інфраструктури та благоустрою територій у селах, а ще 57 проєктів реалізовані в рамках напрямку «Молодь і спорт». Сюди увійшли проєкти з підтримки сільських спортивних команд, проведення турнірів і змагань, забезпечення участі спортсменів у міжнародних змаганнях, а також організація змістовного дозвілля сільської молоді.

31 проект був реалізований в сфері медицини: допомога сільським амбулаторіям, зокрема забезпечення їх сучасним обладнанням. Також Група АГРОТРЕЙД приділяє велику увагу індивідуальними зверненнями своїх орендодавців, і в рамках таких звернень було надано необхідну людям допомогу.