HORSCH Leeb 4 AX – новий вимір захисту рослин

0

HORSCH пропонує причіпний обприскувач Leeb 4 AX в сегменті причіпних обприскувачів  середнього класу. Leeb LT – це причіпний обприскувач з баком 4000 л, який гарантує максимальний комфорт для  роботи та пропонує велику кількість версій дообладнання. В Leeb 4 AX використовується та ж сама структура управління машиною, але на більш бюджетній платформі. Так само, як  інші обприскувачі HORSCH, Leeb 4 AX обладнаний системою стабілізації штанги Boom Control, що гарантує оптимальне керування штангою. HORSCH до цього часу не був представлений у секторі  середнього класу 4000-літрових причіпних обприскувачів. Leeb 4 AX створено для абсолютно нової цільової аудиторії.

1

 

Ємність  пластикового баку становить 3800 літрів для суміші ЗЗР та 400 літрів для води. Оптимальна якість поверхні резервуару  зсередини, так само як і ззовні, дозволяє легко його очищувати. Поршневий діафрагмовий насос доступний із продиктивністю 270 л / хв або 400 л / хв. Завжди працює  через карданну передачу за допомогою ВВП трактора. Вдало розроблений центр управління Leeb AX, оснащений двома багатоканальними клапанами. Один багатоканальний клапан контролює всмоктування, а другий – тиск машини. Система заслуговує на увагу  завдяки простоті використання та гарному дизайну. Резервуар для заправки хімії на Leeb AX схожий на той, який використовується у добре відомих великих причіпних моделях Leeb і має ємність 35 літрів. Висока індукційна вихідна здатність дозволяє швидко та ретельно розчинити порошки та гранульований матеріал. Внутрішнє очищення здійснюється досить звично, за принципом розчинення. З Boom Control новий Leeb AX надійно підтримує висоту штанги 50 сантиметрів до цільової поверхні. Робоча швидкість можлива  до 15 км / год. Корпуси тримачів форсунок розташовані на відстані 50 см один від одного. Робоча ширина від 18 до 30 метрів розділена на секції від 5 до 9шт.

1

Дишло  може бути оснащене верхнім або нижнім з’єднанням і має автоматичне керування.  Як опція, доступна поворотна конструкція причіпного дишла, що забезпечує точне слідування по колії.  

Ширину колії можна регулювати від 1,5 до 2,25 м.  Leeb 4 AX повністю сумісний з ISOBUS і може використовуватися з добре  відомими терміналами HORSCH.

Основна увага у розробці нового HORSCH Leeb 4 AX  націлена на адаптацію до різних умов ринку як в Німеччині,  так і за її межами. Leeb 4 AX буде доступний до продажу з весни 2019 року. Компанія HORSCH ще  продовжує роботу над додатковими опціями.