Група Компаній UKRAVIT презентувала новинки для позакореневого підживлення широкого спектру сільськогосподарських культур

0

Лінійку мікродобрив Компанії UKRAVIT ТМ АВАНГАРД цього року доповнили 5 нових препаратів. Чотири нові продукти містять кремній та підходять як для передпосівної обробки насіння різних сільськогосподарських культур так і для підживлення у період вегетації.

 

Кремнієві добрива АВАНГАРД® Кремній біо, марки А та марки Б, активують процеси фотосинтезу та ріст і розвиток кореневої системи, знижують температуру культур на 3-5 °С, що є надзвичайно важливим в умовах повітряної посухи, підвищують посухо- і солестійкість культур, та ряд додаткових переваг.

АВАНГАРД® Кремній бобові, олійні та АВАНГАРД® Кремній зернові – застосовується для обробки насіння, що підвищує польову схожість насіння до 10% та енергію їх проростання на 2-5%; сприяє появі дружніх сходів на 3-5 днів раніше; покращує споживання сполук азоту, фосфору, кальцію та магнію кореневою системою молодих проростків культур; підвищує стійкість культур до хвороб, ґрунтової посухи, приморозків та до інших біотичних факторів; знижує ретардантний вплив протруйників на молоді проростки культур та підвищує на 10-15% ефективність дії протруйників.

АВАНГАРД® Р Гроу – містить у своєму складі високо і низькомолекулярні поліетиленгліколі, багатоатомні спирти, амінокислоти, солі гумінових і фульвових кислот, бурштинову кислоту та інші карбонові кислоти, біогормональний комплекс, мікроелементи. Даний продукт має властивості стимулятора росту, кріопротектора, адаптогена, антистресанта, імунокоректора і прилипача.

 

Нові мікродобрива було представлено під час міжнародної виставки «Зернові технології 2018» у лютому цього року у Києві.