ДСВ інвестувала понад 2 млн. євро в селекційно-дослідну діяльність в Україні

0

Мережа селекційно-дослідних станцій ДСВ складається з 9 станцій по всій території Європи, включаючи станцію в Черкасах. Мета діяльності станцій – створення сортів та гібридів, з урахуванням місцевих ґрунтово-кліматичних умов.

Для проведення фундаментальної адаптивної селекції та сортовипробувань, виведення сортів та гібридів, максимально пристосованих до умов регіону, де вони будуть висіватись,  в Європі  розміщено досліди ДСВ у більше ніж 90 регіонах. Починаючи з 2011 року ДСВ закладає власні сортовипробування на території України. В 2017 році було відкрито селекційно-дослідну станцію ДСВ, що знаходиться  в с. Дубіївка, поблизу міста Черкаси. Сума інвестиції в техніко-матеріальне забезпечення та R&D станції, починаючи з 2011, склала понад 2 млн. євро. Це інвестиції в науку та селекцію, заради інновацій та майбутнього українських фермерів.

На сьогоднішній день дослідно-селекційна діяльність в Україні це:

  • близько 30 тисяч дрібно-ділянкових дослідних ділянок по території

України;

  • понад 20 тисяч селекційно-дослідних ділянок в Черкаській області;
  • понад 7 тисяч селекційно-дослідних ділянок в Херсонській області;
  • спільні партнерські сортовипробування в регіонах України (Вінницька, Тернопільська, Дніпропетровська, Харківська та інші області).

Основною метою селекції ДСВ є не лише створення сортів та гібридів, а відбір найкращого насіння, що максимально адаптоване для виробництва в Україні.

_____________

ТОВ «ДСВ-Україна» є дочірньою структурою Deutsche Saatveredelung AG (DSV), що базується у         м. Ліппштадт, Німеччина. Історія DSV бере свій початок з 1923 року як компанії, що виробляла насіння кормових культур для фермерів, що її заснували. На даний момент DSV є одним зі світових лідерів у селекції ріпаку, зернових культур, а також кормових та газонних трав. Компанія представлена своїми дочірніми та партнерськими структурами на всіх основних європейських і трансатлантичних ринках насіння.